Zaszczepiony prezydent Andrzej Duda znów jest zakażony!

Opublikowano: 05.01.2022 | Kategorie: Wiadomości z kraju, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2288

Prezydent Andrzej Duda jest zakażony koronawirusem i przebywa w izolacji, poinformował szef Gabinetu Prezydenta Paweł Szrot.

„W związku z przypadkami zachorowań w KPRP prezydent Andrzej Duda przeprowadził test na obecność koronawirusa, który dał pozytywny wynik; prezydent czuje się dobrze, zgodnie z przepisami przebywa w izolacji” – poinformował szef Gabinetu Prezydenta Paweł Szrot.

Paweł Szrot przypomniał, że prezydent Duda przyjął dwie dawki „szczepionki”, w kwietniu i czerwcu ubiegłego roku, a także trzecią dawkę przypominającą 17 grudnia.

Andrzej Duda był zakażony również rok temu, o czym świadczy poniższe wideo.

Albo testy PCR są niewiarygodne, albo „szczepionki” nie chronią przed zakażeniem, albo jedno i drugie…

Źródło: pl.SputnikNews.com
Uzupełnienie (ostatnie dwa akapity): WolneMedia.net


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

9 komentarzy

 1. gajowy 05.01.2022 14:05

  Wszystko się zgadza: Do dwóch tygodni po szczepieniu ma się tzw. “ochronę ujemną”. To znaczy jest się bardziej narażonym złapanie wirusa niż jak by się zaniechało (do)szczepienia. PAD rzutem na taśmę załapał się ten 2 tygodniowy okres.

 2. agama 05.01.2022 15:09

  według mało popularnych medialnie badań szczepienia trwale upośledzają odporność. Czyżby o to chodziło sprzedawcom tych preparatów?

 3. Rgga34 05.01.2022 15:47

  Mnie sie wydaje, że jest chory jedynie na potrzeby propagandowe. Tak samo jak i “szczepiony”.
  Myślę, że poraz kolejny jest marionetka. Występuje w roli tego “dobrego” i “poszkodowanego”. Dzięki ostatnim wydarzenia związanym miedzy innymi z prezydenckim weto jest On bardziej wiarygodny i godny zaufania. Mam namyśli tu zaufanie do przyjmowania preparatu, bo przecież przyechodzi wirusa lekko i prawie bezobjawowo…
  Cyrk

 4. Rgga34 05.01.2022 15:47

  Mnie sie wydaje, że jest chory jedynie na potrzeby propagandowe. Tak samo jak i “zaszczepiony”.
  Myślę, że poraz kolejny jest marionetka. Występuje w roli tego “dobrego” i “poszkodowanego”. Dzięki ostatnim wydarzenia związanym miedzy innymi z prezydenckim weto jest On bardziej wiarygodny i godny zaufania. Mam namyśli tu zaufanie do przyjmowania preparatu, bo przecież przyechodzi wirusa lekko i prawie bezobjawowo…
  Cyrk

 5. Minotaur 05.01.2022 19:34

  to jest stare wideo: (minuta 01:10 PAD mowi o dniu “Wszytskich Swietych”)
  dzien “Wszytkich Swietych” jest na pocz. Listopada.

  czy ja czegos nie rozumiem?
  czy PAD mia£ w 2020-2021 pozytywny wynik w okolicach Listopada?

  acha mia£: to wideo jest z Pazdziernika 2020
  (prosze nie sugerowac sie wypowiedzia z tego materia£u You-tube)

 6. Admin WM 06.01.2022 07:51

  @Minotaur

  „czy ja czegos nie rozumiem?”

  Tak, nie rozumiesz zdania nad playerem wideo o treści:
  „Andrzej Duda był zakażony również rok temu, o czym świadczy poniższe wideo.”

 7. noone 06.01.2022 08:04

  Zarażony? Co to za problem – na drugi dzień już mógłby nie być zarażony.
  On się chowa przed tym co ma nastąpić!!!

 8. hashi 06.01.2022 10:26

  Stawiam milion zł że Duda nie jest zaszczepiony ani jedną dawką.

 9. obecny 06.01.2022 18:17

  “Paweł Szrot przypomniał, że prezydent Duda przyjął dwie dawki „szczepionki”, w kwietniu i czerwcu ubiegłego roku, a także trzecią dawkę przypominającą 17 grudnia.”
  Tak więc wynika z tego, że “””szczepionka””” spełniła doskonale swoje zadanie i przypomniała panu D , że powinien był zachorować, co ten posłusznie uczynił.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.