Zaszczepił się i umarł

Opublikowano: 04.12.2023 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1926

Przyglądamy się szerokiemu wachlarzowi kontrowersyjnych kwestii zdrowotnych i politycznych, począwszy od tragicznego przypadku zmarłego po szczepieniu, przez rosnący problem odporności na antybiotyki po pandemii COVID-19, aż po postępowe zmiany wprowadzane przez papieża Franciszka w Kościele. Analizujemy również obecną sytuację polityczną, w tym strategię Putina wobec wojny na Ukrainie.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

6 komentarzy

 1. Stanlley 04.12.2023 10:12

  W mojej rodzinie, kum mojego taty zmarł niecałe 10 dni po I dawce… oczywiście szpricen nie ma z tym nic wspólnego! Przecież są skuteczne i bezpieczne 😛

 2. rici 04.12.2023 11:12

  U mnie maz mojej pierwszej zony zmarl 8 dni po szprycy, moja pierwsza zona 14 dni po, jeden szwagier 1 miesiac po 2 szprycy, drugi miesiac po trzeciej szprycy. Dwie bratowe pielegniarki byly na klinice kardiologicznej celem czyszczenia krwi z bialka kolczastego.

 3. kufel10 04.12.2023 12:40

  Pan, którego buzię widzicie w filmie, miał już odwiedziny i od tej pory mówi tylko to, na co mu pozwalają. Nakręcił o tym odcinek, być może go jeszcze nie usunął. Dlatego bądźmy ostrożni słuchając go.

 4. Stanlley 04.12.2023 17:40

  @kufel10 tak wiem, też o tym pisałem parę miesięcy temu. To że opowiedział swoją historię szerszemu gronu osób może być swego rodzaju polisą – oczywiście do pewnego stopnia. Jednak daje się zauważyć od tego czasu że unika drażliwych tematów….. choć nie zawsze aczkolwiek ostrożnie.

 5. Denisrozrabiaka 04.12.2023 18:42

  @ do komentarzy wyżej- A co? – z zagranicy ludzie nie mogą nagrywać?! Gdzie w państwie bezprawia robić występy pod własnym nazwiskiem? – tylko z plecami i rozmowy o niczym!

 6. Dobroca 04.12.2023 19:13

  @kufel10, @Stanlley
  E tam, mnie swego czasu najbardziej podniecił jakiś jegomość z Raciborza lub okolic, zdaje się Woś lub coś w tym stylu, jakiś wykreowany przez służby mini-sterek albo coś w ten deseń.
  W każdym razie chłop się rozchorował na covida, ciężko, tylko że sam najmniej o tym wiedział. A tu nagle przyjechała ekipa z TVŻ i kazała mu nawijać o strasznie ciężkiej, medialnej chorobie.
  Nie powiem, chłop się starał, że gorączka, że sraczka czy coś tam podobnego, że litościwa małżonka. Biedakowi nie dano scenariusza, generalnie więc jakoś wyszedł z twarzą. Ale w obiektywie kamery aż raziło, że ciężko było. Improwizować znaczy się.
  Nie mam ochoty doszukiwać się, czy za swe aktorstwo został jednakowo wynagrodzony, jak np. Sasin za Okęcie vel Smoleńsk.
  A tak na marginesie, jak tam mój idol Małysz? Zaszczepił się już dziesiątą dawką? Banany i skocznie też wyszczepione? A narty, kijki?
  Sprzedawczyki resztek narodu polskiego.
  Żeby zadośćuczynić sprawiedliwości, kolega Wosia, taki brodaty, tuberski gwiazdor spod Rybnika i zdaje się z podobnych okolic psiapsiółka od podawania namiarów swej skrzynki paczkomatowej, koniec końców wcale nie okazali się lepsi. #sczepciesie …i cieszcie, że klawisz „ż” mi się zaciął. Czego Wam życzymy my, polska mniejszość narodowa w Polsce.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.