„Zaszczepieni” umierają częściej niż „niezaszczepieni”

Opublikowano: 23.11.2021 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 3656

Opublikowane przez brytyjskie rządowe Biuro Statystyk dane dotyczące Anglii pokazują, że śmiertelność osób zaszczepionych w wieku poniżej 60 lat jest dwa razy wyższa niż śmiertelność w tej samej grupie wiekowej osób niezaszczepionych.

Tendencja ta utrzymuje się od niemal pół roku i „nikt nie potrafi wyjaśnić” tej charakterystyki statystycznej, zresztą nikt z oficjalnych mediów nie próbuje nawet zainteresować się tymi danymi i prosić o ich interpretację przedstawicieli rządowych, naukowców czy też tzw. ekspertów regularnie występujących w programach telewizyjnych.

Jak podaje Alex Berenson, amerykański dziennikarz śledczy (autor 15 książek, ostatnio specjalizujący się w wyjaśnianiu tzw. pandemii), trudno jest to zjawisko wyjaśnić inaczej, jak skutek działania tzw. szczepionek przeciwko Covid-19.

Poniżej wskaźnik śmiertelność osób w wieku 10-59 lat, według statusu zaszczepienia. Pomarańczową linią zaznaczono śmiertelność wśród 100 tysięcy osób zaszczepionych dwiema dawkami, w wieku 10-59 lat. Niebieską linią zaznaczono śmiertelność wśród 100 tysięcy osób niezaszczepionych w wieku 10-59 lat.

Oficjalne dane opublikowane przez Office for National Statistics, „Deaths by vaccination status, England”, plik Excel, opublikowane 1 listopada 2021 r., można pobrać stąd.

Anglia na dzień 17 listopada 2021 r. może „poszczycić” się tzw. wyszczepialnością wynoszącą: 88% osób w wieku powyżej 12 lat zaszczepiło się jedną dawką, a 80% – dwiema dawkami (dane z BBC). Nieco bardziej myśląca (ale niewiele) jest Szkocja (85%/79%), a najbardziej ulegli propagandzie Szkoci (91%/82%).

Wbrew obecnej sytuacji z ocenzurowaniem dyskusji naukowej, zamknięciem periodyków naukowych, nawet dla najwybitniejszych naukowców wskazujących nierzetelności, kłamstwa, manipulacje i bezprecendensową cenzurę, trzeba prowadzić niezależnymi kanałami solidną i rzetelną debatę nad przyczynami tych anomalii i dążyć do odwrócenia nienaukowych teorii, na podstawie których wprowadzono na całym świecie barbarzyńskie restrykcje.

W przypadku wskazanej wyżej sytuacji w Anglii, można w ramach naukowej debaty np. rozbijać dane na poszczególne podgrupy wiekowe, porównywać z innymi grupami wiekowymi, brać pod uwagę tzw. Paradoks Simpsona (kiedy efekt jest inny, gdy rozłącza się połączone grupy), porównywać z podobnymi danymi z innych krajów, oraz oczywiście rozpatrywać wszystkie po kolei przypadki śmierci (tzw. Covid? choroby współistniejące? samobójstwa?, wypadki losowe? szczepionka?), ale póki co fakt końcowy pozostaje zawsze ten sam, jak pokazywany na wykresie – osoby zaszczepione umierają dwa razy częściej niż osoby niezaszczepione.

Zresztą, nikt z oficjalnych przedstawicieli oraz opłacanych przez firmy farmaceutyczne tzw. ekspertów nie jest zainteresowany interpretacją tego typu danych, nikt ich nie wyjaśnia słuchaczom, telewidzom, nikt nie przestrzega przed unikaniem przyczyn (chcesz uniknąć pożaru w domu – nie rozpalaj ogniska w pokoju; chcesz uniknąć komplikacji poszczepiennych – unikaj szczepionek, które nie chronią przed niczym, poza poszczepionkowym kalectwem i śmiercią), lecz dalej straszą, wprowadzają restrykcje i brną w pseudonaukowe spiski.

Przy tego typu analizach należy brać pod uwagę również tzw. nadmiarowe zgony, które w każdej grupie wiekowej, niemal we wszystkich wysoko wyszczepionych krajach, wyglądają podobnie. Dla przykładu podajemy dane z USA, gdzie notuje się niespotykany wzrost nadmiarowej śmiertelności (wykres poniżej). Wykres przedstawia nadmiarowe zgony w USA, w okresie od stycznia 2020 do chwili obecnej (ciągła linia do połowy września 2021 r.).

Dla szybkiej interpretacji: niebieska ciągła linia przedstawia wszystkie zgony osób w wieku 25-44 lat, zaś zielony pas pokazuje normalny zakres śmiertelności. Szczególnie niepokojące są dane dotyczące ostatniego okresu, od połowy lipca do połowy września 2021 r. Strona Us.mortality.com nie daje możliwości wyszczególnienia na osoby zaszczepione/niezaszczepione w grupie wiekowej porównywalnej do cytowanej sytuacji w Anglii. A tak wygląda powiększenie wykresu dla miesięcy styczeń 2021 – listopad 2021, czyli w czasie, gdy rozpoczęło się i trwało wyszczepianie Amerykanów.

Dane ze wszystkich krajów pokazują jednoznacznie, że tzw. szczepionka przeciwko Covid-19 jest najbardziej niebezpiecznym preparatem oferowanym jako szczepionka, w całej historii szczepienia ludzkości wszystkimi do tej pory znanymi szczepionkami.

Właśnie nadeszły dane z Niemiec (raport po niemiecku – TUTAJ) i innych krajów, opublikowane przez Steve’a Kirscha, które pokazują trend nadmiarowych zgonów w 16 krajach, właśnie tych z wysokim wskaźnikiem wyszczepienia. Gdyby mowa była o jednym obszarze, jednym kraju, malkontenci, nieucy i różni medialni „eksperci”, mogliby zasłaniać się „jednostronnymi badaniami”, jednak gdy te same tendencje mają miejsce naraz w wielu krajach, a jedynym ich wspólnym mianownikiem jest „szczepionka przeciwko Covid-19”, to nie może być innej interpretacji. Gdybyśmy zaczęli karmić jakimś roztworem arszeniku ludność kilkunastu krajów, zanotowali nagle nadmierną śmiertelność, a później zaprzeczali związkowi trucizny ze zgonami, to tylko osoba nieuczciwa, przekupna bądź po prostu głupia dalej brnęłaby w iluzję.

W Stanach Zjednoczonych najnowsze wyliczenia, opierające się na oficjalnych danych z systemu VAERS (który sam w sobie gromadzi od 1% do maksymalnie 10% wszystkich przypadków), pokazują, że „szczepionka przeciwko Covid-19” jest 800 razy bardziej niebezpieczna (chodzi o śmiertelność, nie licząc przypadków kalectw i innych chorób) niż szczepionka przeciwko polio (chorobie Heinego-Medina). Podobnie można porównywać „szczepionkę przeciwko Covid-19” do innych szczepionek, przy czym – z przyczyn oczywistych – nie można w pełni oszacować wszystkich skutków preparatów genetycznych zwanych „szczepionkami”, które zaowocują przewlekłymi chorobami immunologicznymi, mniejszą odpornością organizmu, itp.

Na to przyjdzie poczekać, lecz złowrogi zegar tyka coraz głośniej dla zaszczepionych. Każda podjęta decyzja ma swoje skutki. W przypadku tzw. szczepionki przeciwko Covid-19 – nieuchronne i nieodwołalne. Nie możesz już nigdy „odszczepić się”. Twój organizm nie funkcjonuje już jak kiedyś. Każda podjęta decyzja ma swoje skutki. Przyjdzie płacić najcenniejszym – zdrowiem.

Opracowanie i źródło: Bibula.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

6 komentarzy

 1. gajowy 23.11.2021 11:56

  Wiadomo, że obecnie niezmanipulowane mogą być jedynie dane o całkowitej śmiertelności danej grupy.

 2. nekma 23.11.2021 13:29

  W danych z Anglii najbardziej przerażające są wyniki dla tych, którzy przyjęli pierwszą dawką przynajmniej 21 dni wcześniej, a nie przyjęli jeszcze drugiej. Średnia śmiertelność w tej grupie dla osób powyżej 59 roku życia jest około 3 krotnie wyższa niż w grupie “niezaszczepionych”. Z tych danych wynika, że pierwsza dawka (przynajmniej AstraZeneca) wpływa na wcześniejszy zgon osób “zaszczepionych”. Śmiertelność w grupie 59+ po drugiej dawce jest co prawda znacznie niższa (30-50% niższa niż w grupie “niezaszczepionych”) co może dać mylne wrażenie, że “szczepionki” pomagają. Jednak po zestawieniu ich z danymi po przyjęciu 1 dawki, widać wyraźnie, że jest inaczej. Wydaje się, że 1 dawka może powodować szybszy rozwój chorób. Niedawno na raka zmarł mój ojciec, nie łączyłem tego ze szczepieniem, dopóki kilka dni po jego śmierci nie dostał sms-a przypominającego o drugiej dawce nazajutrz. Przyjął AstraZeneca. Dopiero po przyjęciu do szpitala, tydzień przed śmiercią, okazało się że ma raka wątroby.

 3. Dandi1981 23.11.2021 17:59

  A ja wam powiem moje dane w anglii jak nie bylo szczepien to wykrywali do 50 tys nowych przypadkow covid , twraz 80% sie zaszczepila i jest 48 tys nowych przypadkow na dobe.
  Zyjemy w takiej demokracji ze nie ma ani jednej nowo powstalej parti ktora by byla przeciw covidowym restrykcja i szczepienia
  Bo wszystkie partie to zgraja psow walczace o kosci z stolu najbogatszych.
  Dziwne ze te pandemie zbiegaja sie z nadbiegajacym czasem konca srodkow dla emerytow co ma nastopic w 2023.
  Dlaczego nie moge miec konta w banku z ktorego nie moge wyciagnac pieniedzy do 68 roku zycia a bym widzial ile mam i w razie smierci szly by do najblizszych,dlaczego bank w ramach prowadzenia darmowego konta nie moze zajac sie takimi sprawami , musi byc zus z banda darmozjadow co przezera 5 mld zl rocznie oraz swiadczenia dlaczego nie mozna banku zangarzowac w ramach prowadzenia darmowego rachunku.
  Jak placisz za prad nie potrzebujesz od panstwa pradZusu ktory bedzie przezeral twoje pieniadze i placil rachunek wedle uznania a nie licznika
  Ps jak prezydent idzie na emeryture po 5 latach kadencji lub policjant czy zolniez po 15 latach sluzby to niech sobie ida ale maja placone z tego co odlozyli na kontach emerytalnych nie z garnuszka panstwa tylko jak tu odladac jak tusk ukradl 2 filar emerytur. A jak ktos umrze przed emerytura lub w trakcie niej to panstwo kradnie jego srodki

 4. manekh 23.11.2021 22:12

  W danych z Anglii najbardziej przerażające są wyniki dla tych, którzy przyjęli pierwszą dawką przynajmniej 21 dni wcześniej, a nie przyjęli jeszcze drugiej. Średnia śmiertelność w tej grupie dla osób powyżej 59 roku życia jest około 3 krotnie wyższa niż w grupie “niezaszczepionych”.

 5. gajowy 24.11.2021 09:09

  @manekh
  Sam producent przyznaje że istnieje 2 tygodniowy okres “ochrony ujemnej” po przyjęcia szczepienia i zaleca liczenie tych przypadków jako efekt “nie zaszczepienia”. Przekręt od samego początku. Dlatego jedyne wiarygodne dane to całkowita śmiertelność liczona przez niezależnych.

 6. manekh 24.11.2021 13:13

  @gajowy ja piszę o okresie od 3 tygodni od przyjęcia 1 dawki do przyjęcia 2 dawki, okres tej “ochrony ujemnej” tego nie obejmuje

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.