„Zaszczepieni” rozprzestrzeniają wirusa tak samo jak „nieszczepieni”

Opublikowano: 21.11.2021 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1735

Opublikowane najnowsze badania naukowców zatrudnionych przez amerykańską federalną agencję Centrum Kontroli i Prewencji Chorób (Centers for Disease Control and Prevention – CDC) i prowadzących te badania na zlecenie i finansowane przez tę agencję, wykazują jednoznacznie, że osoby w pełni zaszczepione „przeciwko COVID-19”, które zainfekowały się „wirusem SARS-CoV-2” (tzw. breakthrough infection), przyczyniają się do jednakowej transmisji wirusa jak osoby niezaszczepione.

Badania przeprowadzono wśród więźniów federalnych zakładów karnych w okresie od lipca do sierpnia 2021 roku, aby znaleźć odpowiedź na pytanie o występowanie dużej transmisji „koronawirusa” wśród wysoko „wyszczepionej” populacji więźniów. Badaniami objęto 95 uczestników, z których 78 (czyli 82%) to osoby w pełni zaszczepione. Pobrano niemal tysiąc wymazów, które poddawano testom RT-PCR.

Wyniki badań zaskoczyły naukowców CDC, gdyż – cytat – „nie znaleziono znaczącej różnicy w czasie trwania pozytywnego wyniku RT-PCR pomiędzy w pełni zaszczepionymi uczestnikami, a niezaszczepionymi”. W obu przypadkach mediana wynosiła 13 dni.

W konkluzji padają zalecenia dla lekarzy, aby osoby w pełni zaszczepione, które zaraziły się tzw. koronawirusem, „były traktowane jako roznoszące wirusa nie mniej niż osoby niezaszczepione”.

Jakkolwiek badania opublikowane na stronie mdeRxIv nie uzyskały jeszcze recenzji (peer reviewed), to są na tyle wybuchowe, że nie wiadomo jak postąpi agencja CDC, gdyż przeczą one dotychczasowym zapewnieniom, zarówno czynników rządowych, tzw. ekspertów oraz producentów tzw. szczepionek, dotyczące transmisji „koronawirusa” oraz skuteczności preparatów rozprowadzanych jako „szczepionki przeciwko COVID-19”.

Można spodziewać się kilku wersji rozwoju wydarzeń: przedłużania procesu recenzji; usiłowania zdyskredytowania swoich własnych badań; medialnego wyciszenia; bądź takiego przeinaczenia wyników, aby można było wykorzystać je do dalszej propagandy wyszczepiania ludzkości nieskutecznymi i niebezpiecznymi preparatami genetycznymi.

Oczywiście należy mieć zawsze na uwadze fakt, że wszystkie tego typu badania prowadzone są za pomocą nieskutecznych testów PCR i istnieje wielka wątpliwość czy w ogóle istnieje tzw. wirus SARS-CoV-2.

Na podstawie: Medrxiv.org
Opracowanie i źródło: Bibula.com

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (Liczba ocen: 14 , średnia ocena wartości wpisu: 5,00 na 5 możliwych)
Loading...

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.