Zaszczep się, bo jeśli tego nie zrobisz, to…

Opublikowano: 23.05.2021 | Kategorie: Edukacja, Wiadomości z kraju, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2743

Kanclerz największej polskiej szkoły technicznej Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie zaprasza studentów i pracowników do wyszczepiania na terenie uczelni i straszy, że jeśli ktoś tego nie zrobi do października, to będzie to dla niego uciążliwe z powodu konieczności „zapewniania takiej osobie bezpieczeństwa”.

Jak uciążliwe tego jeszcze nie wiadomo, bo zostanie określone w dokumentach.

Treść komunikatu: „AGH prowadzi wszelkie starania by być „UCZELNIĄ BEZPIECZNĄ”. Zakładamy normalne funkcjonowanie Uczelni od 1 października 2021 roku. Osoby niezaszczepione do tego czasu, a więc narażone na zakażenie, będą musiały zostać objęte systemem specjalnej ochrony fizycznej i organizacyjnej dla zapewnienia im bezpieczeństwa. Zapewne wprowadzone zasady mogą być dla nich uciążliwe. Szczegóły zostaną zawarte w dokumentach prawa wewnętrznego Uczelni.”

Po nagłośnieniu skandalu w mediach, komunikat (wysłany do wszystkich studentów) został usunięty ze strony AGH, ale przetrwała kopia pliku PDF dostępna TUTAJ.

Autorstwo: Andrzej Kumor
Źródło: Goniec.net

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 22, średnia ocena: 4,95 (max 5)
Loading...

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Wujek Polonii
Użytkownik
Wujek Polonii

A skąd uczelnia będzie wiedzieć, że się student nie zaszczepił. Dane medyczne są tajne. Wystarczy odmówić informacji.

Tuz z Talii