Zarobiłeś dużo pieniędzy? PiS chce ci je zabrać!

Opublikowano: 27.09.2022 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 569

Były kiedyś podatki zwane „domiarem” i „popiwek”, które wprowadzono, aby podwyższać podatki. Pierwszy był podatkiem dla przedsiębiorców uznawanym arbitralnie, aby zniszczyć prywatny biznes, drugi aby walczyć z… hiperinflacją zabierając pracownikom pieniądze po przekroczeniu górnych limitów zarobkowych. Podatek taki wynosił 200 i 500 procent. Tymczasem PiS chwali się, że stworzy podatek od „ponadnormatywnych zysków”, czyli tworzy podobne prawo, aby uderzyć w firmy, którym dobrze się kręci biznes.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.