Zaproponowała zbiórkę na opłacenie zabójcy Justyny Sochy

Opublikowano: 23.08.2019 | Kategorie: Prawo, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 44

Na fejsbukowej stronie inicjatywy „Szczepimy, bo myślimy” studentka medycyny zaproponowała zbiórkę pieniędzy na wynajęcie płatnego zabójcy Justyny Sochy – prezes Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Wiedzy o Szczepieniach STOP NOP.

Po złożeniu zawiadomienia Komisariat Policji Poznań Nowe Miasto wszczął dochodzenie w sprawie kierowania gróźb karalnych pozbawienia życia przesłuchując zawiadamiającą, która wnioskowała o sprawdzenie komputera i telefonu podejrzanej żeby sprawdzić czy realizuje swój pomysł.

Komisariat policji umorzył jednak dochodzenie nie podając żadnego uzasadnienia. Justyna Socha będzie składała zażalenie do sądu.

Źródło: StopNOP.com.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,80 (max 5)
Loading...

TAGI: , , , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Radek
Użytkownik
Radek

Gdyby była groźba dla kogoś z LGBT, to by wszędzie było o tym głośno.

kopydlok
Użytkownik
kopydlok

Cały czas żyłem w przekonaniu, że grudzień 2019 dopiero nadejdzie, ale widocznie coś przeoczyłem.

agama
Użytkownik

zrobiłaby karierę u Mengele ta studentka medycyny