Zaproponowała zbiórkę na opłacenie zabójcy Justyny Sochy

Opublikowano: 23.08.2019 | Kategorie: Prawo, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń wpisu: 3105

Na fejsbukowej stronie inicjatywy „Szczepimy, bo myślimy” studentka medycyny zaproponowała zbiórkę pieniędzy na wynajęcie płatnego zabójcy Justyny Sochy – prezes Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Wiedzy o Szczepieniach STOP NOP.

Po złożeniu zawiadomienia Komisariat Policji Poznań Nowe Miasto wszczął dochodzenie w sprawie kierowania gróźb karalnych pozbawienia życia przesłuchując zawiadamiającą, która wnioskowała o sprawdzenie komputera i telefonu podejrzanej żeby sprawdzić czy realizuje swój pomysł.

Komisariat policji umorzył jednak dochodzenie nie podając żadnego uzasadnienia. Justyna Socha będzie składała zażalenie do sądu.

Źródło: StopNOP.com.pl

Print Friendly, PDF & Email

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,80 (max 5)
Loading...

TAGI: , , , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU: Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Zobacz również

Justyna Socha komentuje wyrok ws. pomówienia lekarza

Szefowa STOP NOP skazana za pomówienie3
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Radek

Gdyby była groźba dla kogoś z LGBT, to by wszędzie było o tym głośno.

kopydlok

Cały czas żyłem w przekonaniu, że grudzień 2019 dopiero nadejdzie, ale widocznie coś przeoczyłem.

zrobiłaby karierę u Mengele ta studentka medycyny

Potrzebujemy Twojej pomocy!

 
Wyczerpują się środki na działalność Naszego Portalu. W tym miesiącu liczba wspierających jest znacznie mniejsza niż zwykle, a pomoc finansowa jakby stanęła w miejscu. Istnieje poważne zagrożenie zbiórki na działalność w październiku. Dlatego prosimy wszystkich dobrych i szczodrych ludzi, dla których los Naszego Portalu nie jest obojętny, ponieważ go cenią za kulturę słowa oraz wzbogacenie ich wiedzy i życia, o pomoc w szczęśliwym ukończeniu zbiórki na działalność w październiku 2019 r. Aby zapewnić Naszemu Portalowi stabilność w przyszłości, zachęcamy również do dołączania do elitarnej, stałej grupy wspierających. Zostań naszym sponsorem! Nie pozwól aby portal „Wolne Media” zawiesił działalność! Ważny jest każdy grosik! Czy nam pomożesz?

Nasze konto bankowe TUTAJ – Konto PayPala TUTAJ

pl Polski
X