Zaplanowany kryzys żywnościowy – 2

Opublikowano: 22.10.2022 | Kategorie: Filmy dokumentalne

Liczba wyświetleń: 1397

Druga część kompilacji materiałów na temat celowego wywoływania globalnego niedoboru żywności. Pierwsza część TUTAJ.

9

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Stary Kulas 22.10.2022 16:43

    Po użytej ilustracji dźwiękowej słychac, że jest to materiał nie nastawiony na szerzenie prawdy tylko na wywoływanie emocjonalnej reakcji i zarabianiu pieniędzy na niej. Założę się, że obok tego materiału normalnie były reklamy “żywności dla prepersów”.

  2. Szwęda 22.10.2022 17:23

    Jazda na lęku, strachu, niepokoju to się robi w dzisiejszych czasach najbardziej dochodowy biznes i to się będzie pewnie pogłębiało, bo lęki i niepokoje wywołują w ludziach jakiś pierwotny rodzaj satysfakcji czy coś podobnego.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.