Zapłacę 10 mln dolarów za pomoc w impeachmencie!

Opublikowano: 17.10.2017 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 429

Larry Flynt, założyciel „Hustlera”, wykupił jednostronicowe ogłoszenie w niedzielnym wydaniu „Washington Post”. Oferuje w nim fortunę w zamian za pomoc w odwołaniu prezydenta Trumpa z urzędu.

Flynt obiecuje, że zapłaci obiecaną kasę, jeżeli ktoś zdoła dostarczyć mu „niezaprzeczalny dowód”, że Trump objął stanowisko nielegalnie. Chce postawić go w stan oskarżenia.

Krezus wysuwa pod adresem Trumpa szereg oskarżeń – m.in. to, że przez swoją nieodpowiedzialną, dziecinną politykę na Twitterze spowodował kryzys koreański, który może skończyć się wojną. Krytykuje wycofanie się z paryskich porozumień klimatycznych, zwolnienie Jamesa Comeya, nepotyzm oraz zatrudnianie na kierowniczych stanowiskach niewykwalifikowanych ludzi.

„Pan Hustler” twierdzi, że zdaje sobie sprawę, że impeachment osłabi USA, ale uważa, że i tak jest to mniejsze zło niż pełna kadencja Trumpa na stanowisku. Nie jest to pierwsza tego typu oferta złożona przez Flynta – jeszcze przed wyborami oferował pieniądze w zamian za kompromitujące Trumpa informacje, ale wówczas cena była odpowiednio niższa, bo „tylko” milion dolarów.

„Trump powinien zostać obalony również za rasistowskie szczekanie” – uważa król porno.

Prezydent USA dostarczył ostatnio nowych powodów do gniewu wyborców: po raz kolejny usiłował zamachnąć się na Obamacare. W ubiegły czwartek postanowił zlikwidować dotacje rządowe dla ubezpieczycieli, dzięki którym Amerykanie o niskich dochodach otrzymywali niższe rachunki za opiekę zdrowotną.

“Te nielegalne dotacje to kolejny przykład na to, jak poprzednia administracja nadużywała pieniędzy podatników i naciągała prawo” – oświadczył. Teraz ubezpieczyciele będą co prawda nadal mieli obowiązek oferować niższe stawki uboższym klientom, ale mogą podnieść wysokość składek bez rządowych dotacji i cały system rozleci się. “Ucierpią na tym przede wszystkim nasi pacjenci” – powiedział David Barbe, prezes American Medical Association.

Autorstwo: WK
Zdjęcie: Glenn Francis (CC BY-SA 3.0)
Źródło: Strajk.eu


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.