Zaostrzenie przepisów imigracyjnych w Niemczech

Opublikowano: 11.06.2019 | Kategorie: Prawo, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń wpisu: 980

Parlament niemiecki przegłosował zmiany w przepisach imigracyjnych, które ułatwiać będą deportacje osób, którym odmówiono azylu.

Osoby takie będą mogły być umieszczane w ośrodkach deportacyjnych, czekając na wydalenie, co ma uniemożliwiać ukrywanie się. Jednocześnie osoby, które będą w trakcie szkolenia zawodowego, a którym odmówiono azylu, będą mogły pozostać w kraju przez dwa lata.

Nowe przepisy pozwalają też na odbieranie zasiłków ubiegającym się o azyl, jeśli nie współpracują z władzami, tzn. nie chodzą na odpowiednie kursy językowe.

Autorstwo: (g)
Na podstawie: DW.com
Źródło: Euroislam.pl

Print Friendly, PDF & Email

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU: Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Zobacz również

Włoskie scenariusze

Płaca minimalna ma zachęcić Ukraińców do imigracji do Polski

Klasy „powitalne” w Polsce – integracja czy izolacja?Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o
pl Polski
X