Zamordowano córkę ideologa Putina – Aleksandra Dugina

Opublikowano: 22.08.2022 | Kategorie: Polityka, Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1711

Daria Dugina córka Aleksandra Dugina, znanego doradcy Władimira Putina i piewcy panslawizmu z wiodącą rolą Rosjan, została zamordowana gdy wracała z festiwalu Tradycja w Zacharowie pod Moskwą.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że w samochodzie Toyota Landcruiser został podłożony ładunek wybuchowy. Media dowiedziały się, że na festiwalu samochód był zaparkowany na parkingu VIP, gdzie nie było kamer monitorujących i właściwie każdy mógł do niego wejść. Istnieją podejrzenia, że celem ataku mógł być sam Aleksander Dugin, a nie jego córka. Tajemnicze jest to dlaczego Dugin pojechał innym autem.

Aleksander Dugin to jeden z najbardziej szanowanych obecnie rosyjskich filozofów. Chce on, by na gruzach wojny Wschodu z Zachodem powstała tzw. „Arktogea”, kraina, w której obce byłyby takie zjawiska, jak: globalizacja, konsumpcjonizm, władza pieniądza i kult ciała. W Arktogei dominowałby kult ducha i kolektywu, nie materii i partykularnych interesów jednostek.

Dugin jest postacią szanowaną przez samego Putina. Istnieje możliwość, że tworzy swój własny „rząd cieni”. Tak jak kiedyś za czynami Hitlera stał Dietrich Eckart, który uważał, że „Hitler zatańczy tak, jak on mu zagra”, tak jak za carem Mikołajem II stał Rasputin, tak teraz za Putinem może stać ideolog, którego plan na pewno wykracza poza krótkofalowe strategie geopolityczne.

Konsekwencje tego zamachu, który mógł zostać przeprowadzony zarówno przez Ukraińców, jak i przez walczące frakcje na Kremlu, mogą być daleko idące. Miejmy jednak nadzieje, że nie spowoduje to czegoś takiego jak reakcja na zabójstwo Wielkiego Księcia Ferdynanda, które było wyzwalaczem wielkiej wojny w Europie, która zmiotła z planszy wszystkie rządzące nią mocarstwa kontynentalne.

Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5 komentarzy

 1. Dandi1981 22.08.2022 12:30

  Widocznie wiedziala cos o czym nie powina sie dowiedziec tak jak za zssr jak zamachy to tylko przez rzadzacych Rosja.

 2. Stanlley 22.08.2022 15:03

  Niezapominajmy że w Rosji żyje ponad 5 000 000 Ukraińców, a co jak wśród nich są banderowcy obwiniający za nieszczęście swojego kraju Bodu ducha winnych Rosjan a nie swoją chorą ideologię i sprzedajne władze – widać kto zyskuje na tej wojnie… cała europa traci..

 3. MasaKalambura 22.08.2022 17:57

  Ofiary wojny w najeździe Ruskich na ziemi Ukraińskiej liczone już w setkach tysięcy, to dług wobec Boga dość znaczny u Rosjan.

 4. MasaKalambura 22.08.2022 23:29

  Córka mówi myśli ojca i matki. Szkoda dziewczyny.

  Z ciekawych lektur/lekcji była taka sztuka duchowa obrony przed zmasowanym (z synchronizowanym) atakiem sekt myśli. To a propos panslawistycznych poszukiwań rozwiązania problemu Słowian. Przekazana w lekcji jednych z wielu kanałach rosyjskojęzycznych panslawistycznego oglądu Wiary.

  Lekcja oporu Miłości

  Kiedy wnika w głąb twej myśli
  innych niebosiężna pięść,
  chcąca zadać ból,
  chcąca w Ciebie wejść…

  Górny to astral ciała.
  To czubek głowy, tak zwan.
  Jak igła wchodząca cała,
  jak igieł mrożący włam…

  Nienawiść nie da się znieść.
  Przeniknie zapór i sto.
  Nie da postawić się trwałe: “Nie”.
  Coś i Ktoś będzie bolało, płakało.

  ~Wtem, zamiast dać złapać się,
  Serce miłuje swą Całość!
  Wejrzyj z radością w nie.
  I w Tak zamień moc Zasłon.

  “Wejdźcie, poczujcie to, wejdźcie cali.
  To sobie czynisz jak mną,
  sobie czynicie fale”

  I

  Wyjdźcie następnych neon, eon
  rozpłyną
  rozpływają się doskonale…

  Doskonałe.~

  I zawsze serce czujnym jest,
  I nie zasypia. Pompuje.

  A Co inne nie zasypia też?
  Ktoś inny. Czuje, Czuły.

 5. belfanior 23.08.2022 08:26

  … Dla mnie te wszystkie zdarzenia ostatnimi czasy wygladaja mocno podejrzanie. Za duzo tego na raz. Wysadzenia, pozary, eksplozje… FSB poszlo na urlop??? Daje to pretekst do usprawiedliwienia… No wlasnie,, czego…???

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.