Zamieszany w seksaferę poseł Stefan N. usłyszał zarzuty

Opublikowano: 06.04.2019 | Kategorie: Polityka, Prawo, Seks i płeć, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 1541

Polityk Stefan N. usłyszał zarzuty przyjmowania i żądania korzyści majątkowych i osobistych w postaci usług seksualnych opłacanych przez dwóch znanych mu biznesmenów – poinformowała Prokuratura Krajowa. Parlamentarzyście grozi kara pozbawienia wolności do 10 lat.

Według organów śledczych zgromadzony materiał dowodowy wskazuje na to, że Stefan N. w związku ze sprawowaną funkcją posła, w okresie od stycznia 2013 roku do końca 2015 roku, przyjmował korzyści osobiste w postaci usług seksualnych w zamian za działania na rzecz spółek zaprzyjaźnionych biznesmenów.

W piątek 5 kwietnia o godz. 10:00 poseł stawił się w Łódzkim Wydziale Zamiejscowym Departamentu ds. Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej. Parlamentarzysta odniósł się do postawionego mu zarzutu, odmówił składania wyjaśnień oraz odpowiedzi na pytania prokuratora. W stosunku do podejrzanego nie zostaną zastosowane żadne środki zapobiegawcze.

Bogdan W. i Wojciech K. umawiali kobiety na spotkania ze Stefanem N., organizowali miejsca, w których dochodziło do zbliżeń, organizowali transport dla kobiet i wypłacali im wynagrodzenie za usługi seksualne na rzecz posła. Do takich zdarzeń doszło co najmniej trzydziestokrotnie – informowała w komunikacie Prokuratura Krajowa.

Wcześniej Prokuratura informowała, że spółki tych biznesmenów uzyskały korzystne kontrakty o łącznej wartości sięgającej 13 mln zł z Grupą Azoty Zakłady Chemiczne Police S.A.

Źródło: pl.SputnikNews.com

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 2, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
tojazenn
Użytkownik
tojazenn

Niesiolowski Stefan sie doigral…