Zamieszany w seksaferę poseł Stefan N. usłyszał zarzuty

Opublikowano: 06.04.2019 | Kategorie: Polityka, Prawo, Seks, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 5

Polityk Stefan N. usłyszał zarzuty przyjmowania i żądania korzyści majątkowych i osobistych w postaci usług seksualnych opłacanych przez dwóch znanych mu biznesmenów – poinformowała Prokuratura Krajowa. Parlamentarzyście grozi kara pozbawienia wolności do 10 lat.

Według organów śledczych zgromadzony materiał dowodowy wskazuje na to, że Stefan N. w związku ze sprawowaną funkcją posła, w okresie od stycznia 2013 roku do końca 2015 roku, przyjmował korzyści osobiste w postaci usług seksualnych w zamian za działania na rzecz spółek zaprzyjaźnionych biznesmenów.

W piątek 5 kwietnia o godz. 10:00 poseł stawił się w Łódzkim Wydziale Zamiejscowym Departamentu ds. Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej. Parlamentarzysta odniósł się do postawionego mu zarzutu, odmówił składania wyjaśnień oraz odpowiedzi na pytania prokuratora. W stosunku do podejrzanego nie zostaną zastosowane żadne środki zapobiegawcze.

Bogdan W. i Wojciech K. umawiali kobiety na spotkania ze Stefanem N., organizowali miejsca, w których dochodziło do zbliżeń, organizowali transport dla kobiet i wypłacali im wynagrodzenie za usługi seksualne na rzecz posła. Do takich zdarzeń doszło co najmniej trzydziestokrotnie – informowała w komunikacie Prokuratura Krajowa.

Wcześniej Prokuratura informowała, że spółki tych biznesmenów uzyskały korzystne kontrakty o łącznej wartości sięgającej 13 mln zł z Grupą Azoty Zakłady Chemiczne Police S.A.

Źródło: pl.SputnikNews.com

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 2, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI: ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
tojazenn
Użytkownik
tojazenn

Niesiolowski Stefan sie doigral…