Zamieszanie w Toronto z powodu Spider-Mana

Opublikowano: 14.06.2019 | Kategorie: Kultura i sport, Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 605

Człowiek przebrany za Spider-Mana spowodował zamieszanie w kanadyjskim mieście Toronto w Kanadzie. Władze miasta oskarżyły go na „Twitterze” o zarzucanie lin na trakcję tramwajową oraz blokowanie „pajęczymi sieciami” chodnika na jednym ze skrzyżowań.

Na załączonym przez policję zdjęciu widać było zamaskowanego osobnika, stojącego na hydrancie i strzelającego sieciami.

Okazało się jednak, że to tylko artysta uliczny, który podobno występuje w tej okolicy od lat. Wielu mieszkańców Toronto przyłączyło się ochoczo do zabawy, powtarzając za J Jonahem Jamesonem, że Spider-Man jest zagrożeniem i powinien zostać aresztowany. Równie duża grupa wyrażała swoje poparcie dla niego, twierdząc, że takiego właśnie bohatera potrzebuje miasto.

Policja początkowo uznała zdarzenie za zagrażające bezpieczeństwu publicznemu, ale na szczęście stwierdzono, że nie doszło do uszkodzenia trakcji czy chodnika.

Spider-Man z Toronto powrócił już do dzielnicy i wciąż występuje dla mieszkańców.

Tłumaczenie i opracowanie: LordDisneyland
Zdjęcie: Toronto Police OPS
Na podstawie: Cbr.com
Źródło: Komiks.ovh


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.