Zamaskowany napastnik w McDonald’s

Opublikowano: 27.10.2019 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 874

Do restauracji McDonalds w dzielnicy Earlsdon w Coventry w Wielkiej Brytanii, wszedł mężczyzna w masce klauna, w reku trzymał nóż, którym groził kierownikowi restauracji. Przestępca zażądał wydania całej gotówki, właśnie zapadł wyrok w tej sprawie.

W czwartek 41-letni Zachary Ryan, został skazany przez Warwick Crown Court na pięć lat pozbawienia wolności, po tym jak przyznał się do winy. West Midlands Police udostępniła nagranie z napadu.

Do incydentu doszło w sierpniu, tuż przed północą pracownicy restauracji kończyli zmianę, w pewnej chwili do lokalu wszedł zamaskowany mężczyzna, przeskoczył przez ladę i przystawił ostrze noża do brzucha 28-latka, żądając wydania gotówki.

Manager lokalu przyznał: „Byłem w biurze po zakończeniu zmiany, kiedy usłyszałem krzyk jednego z pracowników. Wybiegłem na salę i zobaczyłem mężczyznę w masce klauna trzymającego wielki nóż… Pamiętam, jak światło odbijało się od ostrza. Widziałem tylko jego oczy”.

Przestępca miał jednak pecha, kilka minut wcześniej do restauracji w Alvis Retail Park, weszło dwóch policjantów,którzy wykorzystali przerwę w pracy na posiłek.

Oficerowie natychmiast ruszyli do akcji, 41-latek został obezwładniony paralizatorem, niemalże natychmiast osunął się na ziemię, na koniec zakuto go w kajdanki. „Myślałem wow, skąd się wzięliście. To było jak cud. Zawsze będę wdzięczny za to, co zrobili tamtej nocy. Tamci oficerowie i ich koledzy, zawsze będą tu mile widziani gdy przyjdą na kawę podczas przerwy!” – dodał kierownik.

Autorstwo: AG
Źródło: Cooltura24.co.uk


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.