Zamach na WTC: O czym media nam nie powiedziały

Opublikowano: 06.08.2013 | Kategorie: Polityka, Publicystyka

Liczba wyświetleń: 4675

Opublikowano: 02.09.2010

Niewiele osób wie, ale owego feralnego dnia, 11.09.2001 r, oprócz budynków WTC 1 i 2, zawalił się również budynek WTC 7. Dokładnie o godzinie 16:10 w budynku nr siedem wybuchły dwa małe pożary, które można by ugasić przy pomocy ręcznej gaśnicy lub działających spryskiwaczy, i które jakoby “złapały ogień” od budynku nr 1. Jest to o tyle dziwne i mało prawdopodobne, że budynek nr 7 był położony najdalej na północ, a od budynku nr 1 oddzielał go budynek nr 6. Olbrzymi, 47 piętrowy budynek nr 7 zawalił się godzinę później. Jego “opadanie” wyglądało tak samo jak upadek WTC 1 i WTC 2, mimo że nie uderzył w niego samolot. Wcześniej budynek został ewakuowany na polecenie świeżo upieczonego właściciela Larrego Silversteina. O zawaleniu się wieży nr 7 nie poinformowały żadne głównonurtowe media. W Polsce jakimś cudem również przeoczono tę informacje. Na liście rezydentów WTC 7 były przede wszystkim instytucje finansowe: American Exspress Bank, Salomon Smith Barney, Biuro Burmistrz Nowego Jorku, Tajne Służby Specjalne USA, oraz CIA. Właściwie gmach był bardziej znany pod nazwą “Budynek CIA” niż WTC 7. Trudno raczej dać wiarę w to, że CIA dałaby islamskim terrorystom założyć ładunki wybuchowe pod swoim mocno ufortyfikowanym nosem. Oficjalnie do dziś nie podano przyczyny zawalenia się tego budynku. Jego nowy właściciel, Larry Silverstein, w filmie dokumentalnym “America Rebuilds” z 2002 roku, przyznał że osobiście rozkazał go wyburzyć, on sam dał komendę wyburzenia wieży nr 7.

Zaledwie na trzy miesiące przed atakami, Żyd, Larry Silvrstein, pod szyldem Silverstein Properities, wydzierżawił na 99 lat budynki World Trade Center. Wydzierżawił je za zaniżoną kwotę 3,2 miliarda dolarów. Kwotę miał uregulować w przeciągu 99 lat (616 milinów opłaty wstępnej a później 115 milionów rocznie). Cały kompleks WTC, Silverstein od razu ubezpieczył na sumę 7 miliardów dolarów. W ubezpieczeniu zaznaczył klauzulę o ewentualnym ataku terrorystycznym (normalnie praktycznie nie do zdobycia w ubezpieczeniach i zupełnie nie praktykowana).

Silverstein, po atakach “muzułmańskich terrorystów”, zażądał ponad 12 miliardów odszkodowania za zburzone wieże World Trade Center. Do chwili obecnej zdążył już otrzymać od firmy ubezpieczeniowej ponad 4,5 miliarda dolarów rekompensaty. Dodatkowo uzyskał 861 milinów dolarów na odbudowę budynku nr 7 (choć nie uderzył weń samolot). Jego prawnicy podkreślają, że to zaledwie ułamek poniesionych przez przedsiębiorcę szkód.

Aby uzyskać odszkodowanie, developer pozywa kolejne koncerny – przede wszystkim linie lotnicze, do których należały porwane samoloty, oraz producenta maszyn firmę Boeing, a także właściciela lotniska w Bostonie, z którego wystartowały uprowadzone później samoloty. Zdaniem przedsiębiorcy służby ochrony nie zapobiegły porwaniu maszyn, a to w konsekwencji skończyło się atakiem na nowojorskie wieże. Żądanie ponad 12 miliardów dolarów odszkodowania oburza część rodzin ofiar, które w sądach nadal walczą o swoje pieniądze.

Silverstein, który podpisał umowę dzierżawy budynków na niespełna trzy miesiące przed zamachami, upiekł kilka pieczeni na jednym ogniu: dostał ubezpieczenie kilkaset razy wyższe niż kwota, którą zapłacił za budynki, dodatkowo nie musiał płacić horrendalnych pieniędzy za wyburzenie niespełniających dzisiejszych standardów bezpieczeństwa budynków pełnych azbestu, otrzymał również sporą sumę na ich odbudowę.

Nasuwa się wniosek. Widać to wyraźnie, że dla niektórych, zamachy z 11.09.2001 r, zaskoczeniem raczej nie były.

Autor: mk
Nadesłano do “Wolnych Mediów”


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

39 komentarzy

 1. Zork_Zelazny 02.09.2010 12:04

  “Oficjalnie do dziś nie podano przyczyny zawalenia się tego budynku.”

  Nie jest to prawdą. Oficjalnie budynek zapalił się od odłamków samolotu, pożar był nie do opanowania więc w celu uniknięcia jego rozprzestrzenienia się na inne budynki podjęto jego natychmiastowe wyburzenie. Tak mówi oficjalna wersja przytaczana w mediach.

 2. mk 02.09.2010 12:49

  Wczytaj się w tekst. Pożary były małe. Można było je ugasić ręczną gaśnicą.
  Budynek nr 7, był oddzielony od budynku nr 1, wieżowcem nr 6, więc jak się miał niby zapalić od odłamków.
  Silverstein , w dniu ataków, osobiście rozkazał wyburzyć wieże nr 7. Skąd tam nagle się wzieła, wystarczająca ilość ładunków wybuchowych, aby w tak profesjonalny sposób to przeprowadzić.

 3. mk 02.09.2010 12:58

  @Maurycy, aleś mi wykasował takie ładne cytaty. Ale rozumiem, mogłoby wyjść nieco zbyt jadowicie.

 4. mk 02.09.2010 13:02

  Kilka chociaż przemyce.
  .
  “Czas kupowania jest wtedy, gdy ulice ściekają krwią”. – Nathan Rotszyld.
  .
  “Jesteśmy arcypodżegaczami do wojen światowych i głównie to my odnosimy korzyści z takich rzezi narodów”. – Marcus Eli, żyd, mason.
  .
  “Oczywiście, że naród nie chce wojny. Ale w końcu to przywódcy kraju warunkują politykę i jest zawsze rzeczą prostą pociągnąć za sobą naród. Z głosem, czy bez, naród zawsze może być zmuszony do uległości rozkazom przywódców. To proste. Wszystko co trzeba zrobić, to powiedzieć im, że są atakowani.” – Hermann Goring.

 5. Raptor 02.09.2010 16:55

  Sprawa WTC 7 nie pozostawia chyba wiele wątpliwości. Nie dziwi więc fakt notorycznego pomijania jej w mediach i pobieżne potraktowanie w raporcie komisji. Zbyt oczywiste, a mimo to wszyscy chcą łykać bzdury dla świętego spokoju.

 6. matimozg 06.08.2013 11:33

  http://www.youtube.com/watch?v=3wkUpr6y3FA jak ktoś jeszcze nie widział to polecam.

 7. zbig45 06.08.2013 12:04

  ciekawe że nie interesuje to amerykańskiego społeczeństwa. bardzo dziwne ale fakty mówią za siebie. czy oni dali sobie wmówić te zamachy? nie mają dziennikarzy śledczych? nikogo to nie interesuje?

 8. Hunt 06.08.2013 12:31

  No nieźle ciekawe czy pozwie też rodziny zmarłych obsług samolotów że nie powstrzymali terrorystów oraz samych pracowników w WTC że nie ostrzelali samolotów spinaczami i gumkami recepturkami!?

  zbig45 pomijając fakt że hamerykanie to idioci patrioci którym podoba się motyw że winni są piaskowi ludzie, do tej pory co jakiż czas na zachodnich forach wybuchają wątki o WTC. To się jeszcze długo nie znudzi… A jezlei chodzi o dziennikarzy tam większość mediów należy do kilku osób, niewygodne pytania nie przejdą w głównym nurcie. Są też krzykacze którzy o tym mówią ale stety/niestety mało kto ich słucha.

 9. erazm55 06.08.2013 14:06

  Przed laty ojciec opowiadał mi jak w 1938 roku pewien bogaty Żyd mówił do mojego dziadka(prowadzili jakieś tam biznesy)-“No Franciszku wyjeżdżam ,bo tu przyjdzie Hitler by zrobić porządek z parchami”-Parchami nazywał swoich biedniejszych rodaków.
  Prorok cy co,jak mówią górale!

 10. egzopolityka 06.08.2013 17:30

  Sprawa WTC była niezwykle skrupulatnie przygotowana. Samoloty przygotowano żeby były bardzo dokładnie zdalnie sterowane. Załogę i pasażerów uśpiono, rozmowy telefoniczne sfingowano. Budynki zostały trafione bronią satelitarną o skoncentrowanej energii, dzięki czemu rozpadły się w pył w kilka sekund. W momencie upadku 80% budynku rozwiał pył, włączając w to stalowe belki. Ważono gruz i wynosił on mniej niż 20% masy budynku. Są dane które wskazują, że Żydzi, obywatele USA na wysokich stanowiskach wojskowych, spowodowali zwalenie budynków, żeby skierować gniew militarny USA przeciw krajom (rzekomych terrorystów) otaczających Izrael, co miało na celu pozbycie się rzekomych wrogów Izraela, czyli tych krajów. Przyczyną tego szaleńczego planu Żydów jest to, że najwięcej psychopatów jest wśród Żydów, co wykazały badania naukowe, bowiem te kraje w pobliży Izraela nie były jego wrogami, Izrael chciał się ich pozbyć “na wszelki wypadek” – to jest mniej więcej to o czym pisał Stanisław Lem w “Cyberiadzie” pisząc w władcy, który bojąc się utraty władzy na wszelki wypadek zabił po kolei wszystkich swoich krewnych.

 11. zbig45 06.08.2013 17:52

  kolejny dowód to brak szczątków samolotu, który niby miał uderzyć w pentagon. w przyrodzie nic nie ginie a samolotu nie było!

 12. FreeG (korektor i moderator WM) 06.08.2013 17:53

  cyt. “Samoloty przygotowano żeby były bardzo dokładnie zdalnie sterowane. Załogę i pasażerów uśpiono, rozmowy telefoniczne sfingowano. Budynki zostały trafione bronią satelitarną o skoncentrowanej energii”

  Jak zwykle nie zawiodłeś, chociaż przyznam, że spodziewałem się działań obcej cywilizacji:)

 13. bro 06.08.2013 18:27

  Stare informacje, od dawna sprawa Silverersteina jest znana

 14. dartan 06.08.2013 22:53

  siódemka ze strachu zawaliła się sama.

 15. dartan 06.08.2013 23:05

  dwójka padła ze zdziwienia jak zobaczyła że WTC1 pada po “uderzeniu” w nią samolotu – widmo – hologramu….

 16. egzopolityka 06.08.2013 23:24

  Bo trzeba mieć naprawdę potężną intuicję żeby odróżnić prawdę od fałszu. Mówię to tym, którzy uważają że piszę bzdury, które wymyślam. Dla przykładu, jadę tramwajem miesiąc temu i siedzi sobie starszy garbaty facet. Na każdym przystanku do wsiadających głośno krzyczy: “Jest zmiana trasy, tramwaj nie jedzie przez plac Centralny tylko przez rondo Kocmyrzowskie, plac Centralny jest rozkopany, nie ma żadnego ruchu na placu Centralnym”. W ten sposób facet krzyczał przez kolejne 15 przystanków. Pytam pani która siedzi koło mnie czy to prawda. Ona odpowiada, że raczej nie. Wszyscy śmieją się z faceta. Co byście o nim pomyśleli? – wariat! Czekam co będzie dalej gdy tramwaj dojedzie do tego miejsca. Tramwaj… skręca ze zwykłej trasy na rondo Kocmyrzowskie! “Ja nigdy nie cyganię!” krzyczy garbaty facet wysiadając z tramwaju.

  Morał jest taki, że jeśli w coś nie wierzycie, to szukajcie potwierdzenia informacji na własną rękę a nie odrzucajcie przekazywanych informacji.

 17. awkward 07.08.2013 02:23

  To, do czego 9/11 stało się pretekstem – wszystkie zmiany w zakresie wolności i kontroli – jest niewiarygodne. Rzekoma banda z jaskini terroryzuje od 12 lat cały świat i ludzie poddają w imię walki z nimi swoje wolności, we własnych krajach. Paranoja. To jest nienormalne w mojej opinii.

 18. aZyga 07.08.2013 10:57

  Też widziałem taki film, w którym dziennikarz mówi o zawaleni się siódemki, a przez okno w tle widać jak stoi nienaruszona.Kumpel mieszka w USA i mówi, że mało kto wierzy w oficjalną wersję.
  @awkward zgadza się to jest nienormalne, ale skuteczne.Od wieków znane są akcje ,,pod fałszywą flagą”, choćby podpalenie Rzymu czy incydent w zatoce Tongijskiej.Szuka się pretekstu, żeby ruszyć masy.
  To co pisze Egzo (fajny skrót, może zmienisz nicka ?) ma swoje potwierdzenie, ale wnioski wyczytał chyba u Pająka, że niby jakiś statek obcych odparował wtc.Po co szukać takich kosmicznych wyjaśnień ? Najpierw trzeba szukać jak najprostszych, a większość tak da się wyjaśnić.Choć rozmowy telefoniczne były naprawdę dziwne – bo kto przedstawia się własnej matce z imienia i nazwiska ?

 19. egzopolityka 07.08.2013 12:26

  To co piszę o WTC to jest najprostsze wyjaśnienie. Myślicie że dalej jesteśmy na etapie ładunków wybuchowych C4? Rząd USA posiada technologie wyprzedzające oficjalną naukę o setki lat! Miedzy innymi mają broń satelitarną pochodzącą z “Wojen gwiezdnych”. Mam kilka źródeł informacji i starannie je selekcjonuję, porównuję, analizuję sens przekazywanych treści. Wymaga to wiele czasu. Teraz mam mniej czasu z powodu studiów na uniwersytecie ale wciąż jestem w stanie znaleźć szybko ciekawe informacje w źródłach, które mam już zaznaczone.

  Dla was lekcją jest to, żebyście nauczyli rozwijać swoją intuicję i wątpić. Zwątpienie da wam siłę do tego żebyście nie przyjmowali śmiesznych wyjaśnień rządu, tylko sami poszukiwali odpowiedzi. Ci, którzy nauczą się to robić, zostaną wynagrodzeni. Reszta będzie musiała kontynuować lekcje przez tysiące lat. Nie bez powodu jest taki wpis w biblii “odsianie ziarna od plew” chodzi o odsianie ludzi myślących od tych którzy całkowicie i bezkrytycznie akceptują wszystko to, co dzieje się dookoła. Odsianie ziarna od plew to jest główne wydarzenie które nastąpi z końcem Kalendarza Majów w przyszłym roku.

 20. FreeG (korektor i moderator WM) 07.08.2013 12:44

  @egzopolityka

  Coś jednak zapominasz o tylu źródłach swoich rewelacji, skoro cały czas podsyłasz link do jednej i tej samej strony.

  Według Ciebie @egzopolityka, już w 2012(!) roku miało dojść do (cytaty z Twoich komentarzy):

  – rewolucji w Europie i USA
  – wywiezienia rządu USA na taczkach
  – jawnego wprowadzenia globalnej dyktatury przez Illuminati
  – umieszczenia ludzi w obozach koncentracyjnych FEMA
  – do podpalenia i splądrowania Watykanu

  Jak rozumiem ustalono inną datę:)

 21. Hunt 07.08.2013 14:45

  egzo, ahhh zupełnie jak ja kiedy byłem młody 🙂 Piszesz byśmy rozwijali intuicję i wątpili, Twoje teksty są niesamowitymi lekcjami dla nas, dziękuje 🙂

  Koniec kalendarza Majów w przyszłym roku? Czy cofnąłem się w czasie? Czy koniec nie był w 2012?

 22. dartan 07.08.2013 16:32

  http://www.cda.pl/video/5778220/Dowod-WTC-9-11-Samolot-to-hologram-lub-CGI
  wokół WTC nie znaleziono czarnych jarmułek , były tylko odciski rabinicznych kopyt

 23. dartan 07.08.2013 16:50

  WTC były przygotowane na boeningowe uderzenia
  nic się nie powinno stać
  http://hotnews.pl/artwtc-13.html
  co za rabin tej zbrodni dokonał?

 24. dartan 07.08.2013 18:47
 25. dartan 07.08.2013 19:35

  samolot to tylko telewizyjna szkuczka. Nie było wtedy żadnych samolotów uderzających w wtc.
  To było tylko regularne wyburzanie budynków, wszystko było przygotowane mieli al- CIA- ide Binladena.
  http://www.youtube.com/watch?v=jwRDxEyW2c4
  CIA do tej pory nie wygrała z alCIAidą. To wygląda jakby ścigali samych siebie.
  Śmiechu warte. 🙂

 26. dartan 07.08.2013 19:56

  Może gdyby zatrudnili agentów FBI do wybadania powiązania al-CIA-idy z CIA to mogliby wykryć wiele etatów opłacanych przez amerykańskiego podatników.

 27. aZyga 08.08.2013 11:03

  Ten film to pewnie dowód, że samolot to hologram – na kilku klatkach znikają pewne elementy samolotu, ale to pewnie przez kiepską jakość nagrania.

 28. dartan 08.08.2013 15:59

  ‘podejrzani’ w wierze nie zginęli bo bo pobrali urlopy zdrowotne pewnie.
  ślady kopyt? chodziło bardziej o ślady racić – sorry za pomyłkę

 29. egzopolityka 11.08.2013 07:27

  Nie miałem czasu, żeby zapoznać się z tym materiałem ale ze streszczenia wynika, że dr Judy Wood (profesor mechaniki) uważa, że budynki WTC zostały trafione bronią o skierowanej energii, a uderzenia samolotów były jedynie kamuflażem:
  http://www.gaiamtv.com/video/dr-judy-wood-truth-about-911
  W sumie jej wnioski są w pewnym stopniu zbliżone do tego co naprawdę się wydarzyło.

 30. goldencja 11.08.2013 09:57

  To ja podam swoją wersję (nie popartą dowodami a przypuszczeniami). W budynki uderzyły samoloty, nie były jednak one bezpośrednią przyczyną zawalenia, gdyż w wieżach WTC były przygotowane materiały wybuchowe mające zapewnić równe wyburzenie. Cała akcja nie jest pomysłem Al Kaidy, bo ona była tylko narzędziem. Chyba każdy wie, kto sponsoruje Al Kaidę i kto wcześniej współpracował z bin Ladenem. Zaryzykowałabym się stwierdzić, że przyjaciele Busha z elit finansowych dostali od niego przyzwolenie na ludobójstwo. Zostali również poinstrułowani jak to zrobić, żeby wina spadła na ciapatych. Dla Al Kaidy to oprócz możliwości zdobycia sławy, zdobycie pieniędzy, więc czemu ta marionetka fanatyków religijnych i finansowych miałaby odmówić. UWAGA – TO jest moja teoria spiskowa, ale nie twierdzę, że na 100% jest prawdziwa. Proszę, aby ludzie którzy mają podobne przypuszczenia nie popadali w skrajności i nie zapierali się, że tak było. Ludzie, którzy są bezpośrednio odpowiedzialni za pomysł zamordowania pracowników WTC i przypadkowych osób oraz wyburzenia wież mogą mieć tyle pieniędzy, że interpretacja tej historii na zawsze będzie skutecznie fałszowana.

  @egzopolityka, jakiej znowu energii i w co skierowanej, skoro budynki zawaliły się identycznie jak wyburzane? Napisz swoimi słowami i nie podpieraj się jakimś serialem dla no nie powiem kogo.

 31. aZyga 11.08.2013 10:29

  @goldencja i to jest najprostsze wytłumaczenie, z którym się w pełni zgadzam.Dodam tylko, że najprawdopodobniej użyli termitu.Po co ludzie wymyślają takie dziwaczne rzeczy, za którymi nic nie przemawia ? Jakieś statki kosmiczne, reptalian (czy jak się to pisze) jakby na ziemi mało było psychopatów rządnych władzy i pieniędzy.
  Co do kompresji @realista też ma rację, pełne są tylko klatki kluczowe, a między nimi zapisywane są tylko różnice.Jak dodamy do tego, że ten materiał był pewnie kilka razy przerabiany to na zwolnionym tempie wyjdą nam takie bzdury.Dodam jeszcze, że pewnie z tego samego powodu wzięły się te chore historie o tych reptalianach – że niby widać na filmach w zwolnionym tempie ich gadzie oczy. Tylko fanatycy tej teorii powinni zwrócić uwagę na słabą jakość nagranego materiału i bardzo duże zbliżenie cyfrowe co jeszcze pogarsza obraz i wtedy możemy zobaczyć wszystko co chcemy.

 32. FreeG (korektor i moderator WM) 11.08.2013 10:40

  @egzopolityka

  Odniesiesz się do komentarza 23, czy wolisz wierzyć, że ignorowanie jest sposobem na zachowanie twarzy?

 33. dartan 11.08.2013 15:39

  w tym filmiku: http://www.cda.pl/video/5778220/Dowod-WTC-9-11-Samolot-to-hologram-lub-CGI można zauważyć, że lewy silnik jest inny niż prawy – czy to w ogóle był silnik?
  stateczniki poziome ułożone w kształcie litery V.
  Skoro nie było samolotów więc najpierw były wybuchy, takie żeby zrobiły dziury w WTC a później technikami telewizyjnymi nałożony obraz samolotu w budynek wpadającego.
  Dlaczego drapacz chmur nie zawalił się na drugą stronę po uderzeniu w niego, tylko postanowił się zawalać zgodnie z rzutem pionowym na fundament, do tej pory nie wiadomo.
  Lewy silnik inny niż prawy – to pocisk?
  Był ktoś na pogrzebie tych, którzy lecieli???
  Dlaczego o tym nikt nic nie mówi?

 34. FreeG (korektor i moderator WM) 11.08.2013 17:23

  Niektórzy są w stanie uwierzyć we wszystkie kosmiczne pomysły, choćby obrażały rozum, byle tylko stały w opozycji do wersji oficjalnej. Mało rozsądne zachowanie. Powiedziałbym – typowa ignorancja.

  O zamachu podczas bostońskiego maratonu, będącego w opinii niektórych teatrzykiem z udziałem aktorów ze sztuczną krwią nie wspominam. Ostatni przykład.

 35. kudlaty72 11.08.2013 20:03

  @FreeG (korektor i moderator WM)
  Widzisz kolego,ignorancją jest to,ze chcąc przywrócić wspomnienia i umozliwić wymianę poglądów odnośnie zdarzeń z 9/11 wklejacie materiały o WTC.Czyli dokładnie to czego chcą Ci ,którzy za tym stoją.
  Miliony ludzi widziały uderzające w wieże samoloty i moze stanąć dywizja speców od konstrukcji stalowych,wyburzeń,a ludzie dalej będą myśleli swoje – bo widzieli!

  Dajcie artykuł o pentagonie.Tam nie ma możliwości manewru.Fakty są jednoznaczne.No ale oczywiście takich materiałów w necie jak na lekarstwo.
  Pytań mnóstwo
  -dlaczego ślad po uderzeniu niby samolotu wygląda jakby ktoś wsadził flamaster w sernik?
  -dlaczego w pierwszym oświadczeniu pentagonu powiedziano ,że 11 kamer nagle przestało działać i nie ma filmu obrazującego co uderzyło w budynek?
  -dlaczego po dwóch latach jednak film się znalazł ,a pentagon udostępnił 3 klatki na których nic nie widać?
  -dlaczego powiedziano,że większość szczątków samolotu wyparowała od wysokiej temp ,a jednocześnie udało się zidentyfikować wszystkich członków lotu
  -jeśli nie samolot uderzył w pentagon to gdzie jest ta maszyna ,która miała to niby zrobić?
  i dziesiątki innych niewygodnych pytań opartych o zdjęcia z katastrofy.
  A Wy już któryś artykuł z rzędu o WTC,powagi trochę panowie.

 36. Lakszmi 12.08.2013 01:22

  troszke przed wtc snilo mi sie ze ktos cos maistrowal w piwnicach i potem dzialam wybuch bomby w wiezowcu 😉

 37. kudlaty72 12.08.2013 09:30

  @realista ,emigrant tak,OK.Tyle,że tłumaczenie ludziom iluzji,której byli świadkiem jest jak walka z wiatrakami.Dlatego pentagon jest w/g mnie lepszym przykładem.Całkowity brak możliwości spekulacji,wszystko wyłożone pięknie na tacę.

 38. aZyga 12.08.2013 11:17

  @kudlaty72 pisz spoko o jezuicie pod tym tematem.Na WM często zmieniamy temat rozmowy – mnie to zainteresowało 🙂

 39. kudlaty72 12.08.2013 12:26

  @aZyga
  skoro temat Cię interesuje,a jest bardzo obszerny bo to przecież 500 lat walki,intryg itd to na początek przeczytaj sobie tą książkę

  http://stopsyjonizmowi.files.wordpress.com/2012/09/jezuici-malachi-martin.pdf

  ostatnie lata,wojna jezuitów z JPII,daje również odpowiedż na pytanie emigranta.
  Reszty materiałów sam się dogrzebiesz

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.