Zamach i krwawe walki w Dagestanie

Opublikowano: 16.02.2013 | Kategorie: Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 646

W wyniku ataku zamachowca-samobójcy w Dagestanie zginęło czterech funkcjonariuszy rosyjskich. Sześciu zostało rannych – podaje portal.arcana.pl

Na jednym z posterunków wjazdowych miasta Chasawjurt, położonego w centralnym Dagestanie zamachowiec posługujący się skradzioną taksówką, zdetonował ładunek, gdy funkcjonariusze chcieli skontrolować pojazd.

Rosyjskie władze natychmiast rozpoczęły operację specjalną. W pobliżu wioski Miczurina funkcjonariusze wykryli oddział bojowników. Rozpoczęła się bitwa, w której zginęło sześciu powstańców. Rosjanie stracili jednego zabitego – majora policji, pracownika Centrum Specjalnego Naznaczenia „Witiaź” – czytamy na portalu.

Kolejne starcie miało miejsce w jednym z lasów pod Chasawjurtem. W wyniku walk zginęło dwóch powstańców i jeden funkcjonariusz rosyjski w randze podpułkownika.

Autor: Marek Nowicki
Na podstawie: portal.arcana.pl
Źródło: Niezależna.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. neogabriel 16.02.2013 15:55

    Czy to prawda, ze pod Kremlem rozdaja samochody? Nie pod Kremlem, a pod stacja Kijowska, nie samochody, a rowery, a nie rozdaja, tylko kradna.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.