Zakazana archeologia – niepasujące artefakty

Opublikowano: 04.01.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 803

Na całym świecie odnajdywane są artefakty niepasujące do kontekstu historycznego. Na terenie Rumunii, w mieście Aiud, znaleziono aluminiowy przedmiot, który nie mógł zostać stworzony przez prymitywnych ludzi, a przez cywilizowane istoty. Problem polega na tym, że datowanie na podstawie kontekstu archeologicznego wskazuje, że obiekt pochodzi z okresu prehistorii i liczy… 250 000 lat. Druga zagadka dotyczy przedmiotów z terenów Rosji. W 1991 roku, w okolicach brzegów rzek Kozhim, Narada i Balbanyu w Rosji, odkryto bardzo małe przedmioty, m.in. w kształcie spirali, których pochodzenie do dziś nie jest jasne. Według naukowców te tajemnicze obiekty mogą być pozostałością po kulturze, która zdolna była do produkcji nanotechnologii. Najbardziej szokujący jest jednak fakt, że znalezione obiekty mogą liczyć sobie nawet do 300 000 lat.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.