Zakaz wychodzenia z domu dla mężczyzn dla dobra kobiet!

Opublikowano: 29.03.2021 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 1468

W Wielkiej Brytanii chcą zakazać wychodzenia mężczyznom po godzinie 18.00. To nie żart, ale projekt nowego prawa z brytyjskiej Partii Zielonych, który nie spotkał się z oburzeniem, ale z powszechnym zrozumieniem i zainteresowaniem. Skąd ten pomysł? Bo przydarzył się JEDEN przypadek zamordowania kobiety po 21.30, którego sprawcą według policji był… policjant pochodzący z… mniejszości seksualnej. Zarzuty ma też postawione żona tego mężczyzny za pomoc i współudział. Ale za przestępstwo ukarać mają wszystkich mężczyzn. Nadchodzi feminofaszyzm i odpowiedzialność zbiorowa?


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.