Może być zakaz przemieszczania w święta!

Opublikowano: 26.11.2020 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 1461

Minister Zdrowia nie chciał odpowiedzieć na pytanie, czy na czas świąteczny zamierza wprowadzić ograniczenia w przemieszczaniu się, zmieszał się i udzielił odpowiedzi wymijającej. Co to oznacza? Że rząd planuje ograniczyć lub zakazać przemieszczania się tuż przed świętami, możliwe, że z zaskoczenia podobnego do zakazu odwiedzania cmentarzy na przełomie października i listopada. Inaczej odpowiedziałby na proste pytanie jednoznacznie, zamiast unikać odpowiedzi. Analiza konferencji prasowej Ministra Zdrowia.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.