Zagrożenia internetu

Opublikowano: 30.04.2020 | Kategorie: Filmy dokumentalne

Liczba wyświetleń: 441

Współczesny człowiek nie wyobraża sobie życia bez internetu. Globalna sieć to jednak także zagrożenia. Dokument przedstawia ciemne strony internetu. Zdarza się, że pozoru zwykła wiadomość przesłana e-mailem aktywizuje wirusa, który sieje spustoszenie w komputerze odbiorcy. Od tego momentu dokonywane są przez komputerowego włamywacza wszelkie możliwe operacje bankowe bez wiedzy właściciela. Bywa i tak, że kamerki internetowe non stop mogą przesyłać do sieci obraz rejestrowany w pomieszczeniu, w którym przebywa nieświadomy właściciel komputera. Okazuje się, że nie tylko ważne instytucje rządowe, wojskowe czy finansowe są ofiarami hackerów, ale coraz częściej zwykli użytkownicy internetu.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.