Zagrożenia internetu

Opublikowano: 30.04.2020 | Kategorie: Filmy dokumentalne

Liczba wyświetleń: 28

Współczesny człowiek nie wyobraża sobie życia bez internetu. Globalna sieć to jednak także zagrożenia. Dokument przedstawia ciemne strony internetu. Zdarza się, że pozoru zwykła wiadomość przesłana e-mailem aktywizuje wirusa, który sieje spustoszenie w komputerze odbiorcy. Od tego momentu dokonywane są przez komputerowego włamywacza wszelkie możliwe operacje bankowe bez wiedzy właściciela. Bywa i tak, że kamerki internetowe non stop mogą przesyłać do sieci obraz rejestrowany w pomieszczeniu, w którym przebywa nieświadomy właściciel komputera. Okazuje się, że nie tylko ważne instytucje rządowe, wojskowe czy finansowe są ofiarami hackerów, ale coraz częściej zwykli użytkownicy internetu.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI:

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o