Zaginione cywilizacje i tajne archiwa CIA

Opublikowano: 19.09.2021 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 475

Przeszłość i teraźniejszość wydaję się być ze sobą trwale połączone. Czy agencje wywiadowcze interesują się dawnymi cywilizacjami ziemskimi i losami naszej planety Ziemia? Odpowiedź brzmi tak. Chan Thomas napisał i wydał w 1966 roku książkę o pradawnych kulturach i katastrofach, jakie nawiedziły Ziemię. Publikacja została zatajona przez CIA i w 2013 roku odtajniono tylko część jej treści. Dlaczego taka wiedza jest ukrywana? Chodzi zapewne o wstrząs społeczny, jaki wydarzyłby się w chwili ujawnienia prawdy na temat ingerencji obcych w rozwój człowieka, ale także o technologię sprowadzoną na Ziemię przez pozaziemskich.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 3, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o