Zagadkowy upadek cywilizacji Majów

Opublikowano: 27.09.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 671

Jednym z najbardziej fascynujących tematów do studiowania w historii jest wzlot i upadek różnych cywilizacji. Podczas gdy w niektórych przypadkach rozumiemy ewolucję i upadek tych cywilizacji, los innych nie jest tak jasny. Było wiele przypadków, w których cała cywilizacja po prostu zniknęła bez śladu, pozostawiając niewiele po sobie. Przykładem są np. Majowie, którzy nie całkowicie, ale w zdecydowanej większości zniknęli z mapy świata. Oficjalne stanowisko naukowców jest takie, że Majów zniszczyły susze, wojny, brak pożywienia i niepokoje społeczne.

1

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. replikant3d 27.09.2022 17:50

    Poczytajcie ,,kosmiczne ujawnienie,, Tam opisane jest co się stało z Majami. Bynajmniej nie wygineli. Tylko opuścili naszą planetę.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.