Zagadka Trójkąta Michigan rozwiązana?

Opublikowano: 14.08.2020 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 733

Pierwsze wzmianki o zaginięciu statków w tym rejonie sięgają XVII wieku. Od tego czasu giną w Trójkącie Michigan ludzie, zwierzęta, statki i samoloty. Co powoduje tak wielkie anomalie? Czy na dnie jeziora odkryto starożytny portal do ziemskich podróży? Co łączy Trójkąt Bermudzki, z Trójkątem Michigan? Jaki wpływ na tajemnicze wydarzenia może mieć megalityczny podwodny krąg podobny do Stonehenge? Co na ogromnym kamieniu leżącym na dnie jeziora robi wizerunek Mastodonta, który wyginął 10 000 lat temu?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI:

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o