Zadawał się z Epsteinem, by załatwił mu pokojową nagrodę Nobla?!

Opublikowano: 20.05.2021 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1426

Ostatnie tygodnie nie są dla Billa Gatesa najlepsze. Wciąż wychodzą na jaw sensacyjne informacje na jego temat. Czy to koniec mitu wielkiego filantropa?

Najpierw gruchnęła wiadomość o tym, że po 27 latach rozwodzi się ze swoją żoną Melindą. Potem okazało się, że jedną z głównych przyczyn rozstania, była znajomość współtwórcy Microsoftu z pedofilem Jeffreyem Epsteinem. Następnie okazało się, iż Bill wielokrotnie zdradził swoją żonę z pracownicami swojej firmy.

Teraz okazuje się, że Gates utrzymywał kontakt z Epsteinem, bo liczył na to, że otworzy mu on drogę do otrzymania pokojowej Nagrody Nobla! Tak twierdzą jego byli współpracownicy.

To dlatego Bill przymykał oko na skandale pedofilskie, które były łączone z właścicielem słynnej „wyspy orgii”.

Jeffrey Epstein miał w 2013 roku zaaranżować spotkanie Billa Gatesa z ówczesnym szefem norweskiego Komitetu Pokojowej Nagrody Nobla – Thorbjørnem Jaglandem.

Jagland twierdzi, że rozmowa dotyczyła kwestii powszechnego dostępu do leków i kompetencji Rady Europy. Ponoć Epstein w niej nie uczestniczył, jedynie wprowadził Gatesa.

Były szef Microsoftu liczył zapewne na to, że jego zaangażowanie w kwestię upowszechniania medykamentów na świecie, uczyni z niego naturalnego, „żelaznego” faworyta do otrzymania pokojowego Nobla.

Choć Gates ma gigantyczne wpływy na całym świecie, według pracowników, traktował tę sprawę bardzo ambicjonalnie.

Cóż, teraz po ujawnieniu tych wszystkich afer, raczej może się z tym zaszczytnym wyróżnieniem pożegnać.

Swoją drogą, można odnieść wrażenie, że teraz wszyscy w Billa uderzają, z każdej strony. Pytanie, czego jeszcze się o nim dowiemy w najbliższej przyszłości…?

Autorstwo: Marcin Kozera
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

  1. 3steta 20.05.2021 11:35

    Czyli typowo: udaje skromnego a po cichu walczy o Nobla. Walka o Ego.

  2. Murphy 20.05.2021 13:49

    Za to co do tej pory zrobił jedynie co mu się należy do wyrok w sądzie Norymberskim.

  3. BANDZIORkaq 20.05.2021 22:59

    Ojejku, więc plan naprawy świata wg. Billa G. legnie w gruzach. No jestem zdruzgotana. Foliarze kontra NWO, znów 1:0 , a to już nie jest pierwszy mecz.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.