Zabójcze Wi-Fi

Opublikowano: 04.08.2019 | Kategorie: Nauka i technika, Publicystyka, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 4166

W dzisiejszych czasach podobno bardziej szkodliwe niż promieniowanie z Wi-Fi jest pisanie o szkodliwości tego “wynalazku”… Promieniowanie RF jest wszędzie: GSM, Wi-Fi, radio FM, radio AM…

Jak wyglądałby świat, gdbyy promieniowanie telefonów komórkowych byłoby widziane? A przecież w środowisku człowieka kiedyś zwanym naturalnym jest jeszcze wiele innego śmiecia. Pomyśleć tylko, że 60 lat temu było tylko radio.

Tysiące niewidzialnych sygnałów atakuje nas cały czas i świat byłby postrzegany zupełnie inaczej, gdybyśmy mogli je widzieć. Nickolay Lamm, nadzwyczajny wizualista, opracował modele ukazujące jak wyglądałaby telefonia komórkowa, gdyby jej promieniowanie było widzialne. Już pokazał nam, jak wyglądałby elektrosmog Wi-Fi, a teraz pokazał wizualizacje otaczającego nas promieniowania telefonii komórkowej.

Na pierwszy rzut oka wizualizacja wygląda jak jakiś niesamowita struktura plastra miodu, ale w sześciokątnych bryłach w oślepiających kolorach kryje się nauka.

“Regularne, sześciokątne siatki terenu i wokół stacji bazowej telefonii komórkowej opracowano dla Chicago. Obszar w obrębie każdego sektora promieniowania anteny ma różnych użytkowników i różne częstotliwości, a ich sygnały łączą się i są postrzegane jednobarwnie. Kombinacje różnych kanałów z sektora do sektora są oznaczone przez różne kolory. Kombinacje kanałów nie są statyczne, ale raczej zmieniają się szybko w czasie w zależności od użytkowników, do których przypisane są różne częstotliwości. Ale gdyby zrobić zdjęcie tych szybkich zmian, prawdopodobnie można by zobaczyć szeroki wachlarz kolorów, jaki widać na poniższych ilustracjach.”

Tak wygląda New York City.

Tak wygląda Hollywood.

A to podstawy stacji w budynku C. Herbert Hoover w Washington DC.

Wyobraźmy sobie taki widok w naturze. Nie statyczny, ale żywy, pulsujący “życiem”. Straszne.

Do tego jeszcze dochodzi system Wi-Fi, o którego powszechności wszyscy marzymy. Chcielibyśmy mieć dostęp do sieci internetowej w każdym miejscu i w każdym momencie. Oto jego wizualizacja.

Tu jednak występują problemy. Sygnały są blokowane choćby przez drzewa.

Im dalej od źródła sygnału zmniejsza się też amplituda.

Routery i komputery wysyłają i otrzymują sygnały odległe od siebie od 7 do 10 cm. Normalne pole Wi-Fi jest zazwyczaj sferyczne i ma zasięg 150 do 350 metrów.

No i w szerszym wymiarze wygląda to jak smog w Pekinie.

A teraz tylko szczerze. Kto sobie wyobrażał, że tak to wygląda?

Autorstwo: Nathanel
Źródło: Nathanel.neon24.pl


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

10 komentarzy

 1. Szwęda 04.04.2019 17:35

  Obecnie na świecie liczy się tylko i wyłącznie zysk najbogatszych. Będą szli po trupach żeby tylko za życia natrzepać jak najwięcej miliardów! I nikt ich nie powstrzyma, bo zapłacą, przepłacą każdego!

 2. lboo 04.04.2019 17:47

  @Admin WM: Z tego co pamiętam to telefon w 5G też może służyć jako stacja bazowa dla innego użytkownika który jest poza zasięgiem anten. Czyli telefon 5G może służyć jako stacja przekaźnikowa, bez Twojej wiedzy i świadomej zgody.

 3. sandvinik 04.04.2019 19:46

  Według mojej oceny to 5G jest pozytywne-3G czy 4G nie powodowało szybkiej degeneracji tkanek, jak włączą 5G to nagle doprowadzą do takiego poziomu umieralności że historia się skończy. Tak było z uranem w pastach do zębów, lekach na migrenę bedących mieszanką alkoholu, kokainy i heroiny, pastylkach czekoladowych ze strychniną i arszenikiem na choroby weneryczne czy aparatami rentgena do sprawdzania czy but pasuje do nogi-serio-każdy ten pomysł zaliczył wdrożenie i upadł gdy umieralność stała się tak wysoka że każdy dodał 1 do 1. Nasze szczęście że najpierw włączą to w zurbanizowanych centrach i w krajach z wysokim rozwojem technologicznym.

 4. jasoncruzoe 05.04.2019 11:33

  Nie zapominajmy o promieniowaniu tła które jest od zawsze i wszędzie. Można je zwizualizować jako pełna ziarnistość na fotografiach. Można dodać sporadycznie to co nas odwiedza z kosmosu i wniosek taki ze nigdy eter nie był czysty, choć promieniowanie tła możemy uznać jako coś normalnego dla organizmów w końcu jest pozostałością po utworzeniu wszechświata i dzieci przy jego szumie fajnie usypiają.

 5. mariusz 05.04.2019 13:28

  Telefon grawitacyjny (biokomórka) to wynalazek, który eliminuje szkodliwość elektromagnetycznego promieniowania. Do swojego działania wykorzystuje tylko znikome ilości energii i nie potrzebuje także żadnego operatora sieci. Dlaczego oficjalnie nigdy go nie opatentowano i nie wprowadzono na rynek?

 6. kuralol 05.04.2019 16:23

  Dzisiaj w Korei Południowej uruchomiono oficjalnie pierwszą na świecie ogólnopaństwową sieć 5G. Dobre wieści są takie że potrzeba specjalnego telefonu który jest bardzo drogi. Cytat:

  Najpoważniejszym problemem dla użytkowników będzie koszt – za najtańszą wersję Galaxy S10 G5 trzeba będzie zapłacić 1,39 miliona wonów (1200 USD) – mimo tego jeszcze w bieżącym roku na 5G może przełączyć się ponad 3 miliony Koreańczyków.

 7. hashi 05.04.2019 22:47

  A jak ten problem rozwiązano na innych planetach?
  Czy da się zastąpić czymś fale radiowe albo jakie częstotliwości są nieszkodliwe dla żywych organizmów? Czy tu chodzi bardziej o zagęszczenie urządzeń i natężenie pola?

 8. Szwęda 06.04.2019 09:44

  hashi,
  Niektóre cywilizacje wysokorozwinięte mogą się posługiwać telepatią, a także niektóre mogły się wspaniale rozwinąć w ogóle bez używania szkodliwych fal radiowych i w zupełności mogły im wystarczyć systemy przewodowe, światłowodowe itd. Na naszej planecie kiedyś, kiedy nie było telefonu również można się było kształcić, rozwijać, kontaktować z ludźmi, rozmawiać z ludźmi (chyba nawet więcej niż dzisiaj!) itd. Rozwój techniki wcale nie musi świadczyć o rozwoju człowieczeństwa.

 9. MvS 06.04.2019 12:15

  Jakiś czas temu zainstalowałem w ramach zmiany dostawcy netu nowy router. Włączony, sprawdzam czy wszystko działa. Ustawiałem punkt dostępowy, kiedy poczułem nasilający się ból głowy. Było to dziwne ponieważ nie miałem nigdy i nie miewam bólów głowy. Po wejściu w ustawienia urządzenia zastałem włączony sygnał na 5 ghz. Nie spodziewałem się, że ten router ma
  w ogóle taką opcję ! Po przełączeniu na 2,4 ból zniknął. Nawiasem 2,4 to też dyskomfort- “tylko” szum w głowie).

 10. Szwęda 11.04.2019 08:44

  Najgorsze jest to, że wcale nie trzeba niczego odczuwać nawet przy 5G. Jak się zacznie czuć ból głowy, to może już być daleko za późno na cokolwiek…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.