Zabójcza szczepionka

Opublikowano: 22.03.2013 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 507

Najwięksi krytycy szczepionek mówią o wdrażaniu za ich pomocą tzw. „programu planowanej redukcji populacji”. Niezależnie jednak od ich opinii, bez wątpienia znaleźliśmy się dziś nad gigantyczną przepaścią, która pokazuje liczne ułomności koncernów farmaceutycznych i ogromny medyczny chaos. Problem dodatkowo potęgują propagowane na szeroką skalę „uniwersalne” szczepionki, których negatywne skutki (co potwierdzają kolejne badania) odłożone są w czasie…

Ostatnie badania potwierdzają, że popularna szczepionka przeciwko A/H1N1 (przeciwko „świńskiej grypie”) zawiera toksyczny związek powodujący występowanie zespołu Guillaina-Barrégo. Choroba paraliżuje układ nerwowy oraz powoduje neuropatię ruchową na skutek procesów autoimmunologicznych.

Najnowsze analizy zamieszczone w czasopiśmie Lancet (wiodące na świecie czasopismo medyczne i specjalistyczne) zawierają przekonywujące dowody, że liczne przypadki pojawienia się zespołu Guillaina-Barrégo spowodowane zostały poprzez szczepienia przeciwko grypie A/H1N1 z 2009 roku.

To nie jest jednak pierwszy raz, kiedy szczepionka przeciwko grypie jest związana z pojawieniem się zespółu Guillaina-Barrégo. W 1976 roku, szczepionka na świńską grypę spowodowała tak wiele przypadków choroby, że amerykańskie Center for Disease 'Creation and Proliferation' zostało zmuszone do stworzenia specjalnej strony wyjaśniającej obecnie całą sprawę.

Problem zaczyna występować na coraz większym obszarze. Rządy Norwegii, Szwecji, Finlandii i Irlandii, potwierdziły, że wiele z przypadków zespółu Guillaina-Barrégo, ale i narkolepsji jest wynikiem szczepień. Oczekuje się pojawienia niebawem wielu nowych przypadków zachorowań.

Negatywne skutki szczepień z 2009 roku dopiero dziś wychodzą na jaw. Trudno przewidzieć, jakie konsekwencje czekają tych, którzy szczepią się obecnie. Niektórzy podkreślają, że szczepionka to narzędzie, które zmienia „pacjenta w klienta” wielkich firm farmaceutycznych, i to na długie lata…

Autor: Victor Orwellsky
Na podstawie: ultraclearance, activistpost, about
Źródło: Kod Władzy

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

6
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Pola
Użytkownik
Pola

Program NWO polegający na drastycznej depopulacji Ziemian wykorzystuje wszelkie możliwe sposoby w tym celu. Oczywiście wielkie koncerny farmaceutyczne są często na ich usługach i należy podejrzewać, że wprowadenie w jakimś kraju przymusowych szczepień jest ściśle związane z całym tym programem. Na szczepionkach zarabiają koncerny wykonując przy tym robotę dla NWO.

kzwa
Użytkownik
kzwa

ciekawe co z konsekwencjami które powinny ponieść firmy które niszczą całe życie małych dzieci i ich rodzin?! co z odszkodowaniami za zniszczenie życie i spowodowanie kalectwa?! zniszczyć jest łatwo ale później naprawić coś to już ciężko… tacy nieodpowiedzialni ludzie powinni według mnie pracować społecznie na długie, długie lata albo i całe życie!

mniej ważne jest to czy robią to celowo czy przypadkiem(chociaż wątpię w to drugie….) ale jeśli wprowadzają jakiś produkt na rynek to muszą być pewni że jest on w 100% bezpieczny! a jeśli dzieją się takie takie tragedie to ktoś powinien ponosić odpowiedzialność za te wyrządzone szkody! ten kto to wyprodukował, źle przebadał i wprowadził na rynek… może jeszcze o kimś nie wspomniałem? i oczywiście porządne odszkodowanie od producenta danego produktu dla ofiar/poszkodowanych! Nauka znowu nas zawodzi…. fuXck The SYStem

Science has failed our world
Science has failed our Mother Earth.
http://www.tekstowo.pl/piosenka,system_of_a_down,science.htmlz

troche off – polecam całą dyskografie amerykańskiego zespołu cygańskiego pochodzenia: system_of_a_down. jeśli ktoś lubi takie nuty ;)

http://www.youtube.com/watch?v=bE2r7r7VVic SOAD – BOOM!!!

http://www.youtube.com/watch?v=5vBGOrI6yBk

http://www.youtube.com/watch?v=T8YluAMCRT8

matimozg
Użytkownik
matimozg

ad. 3 baltazar
Baltazar jeżeli nas wytrują to nie będą musieli już kraść będą mieli wszystko. Na razie trują sobie ludzi na planecie małymi krokami i zarabiają miliardy jeśli chodzi o farmaceutykę. F u c k Illuminati.

Mirazi Heket
Użytkownik
Mirazi Heket

Wikipedia nie zawsze jest rzetelnym źródłem informacji.