Zabiorą mi wszystko za krytykę PiS? Tobie też mogą!

Opublikowano: 11.04.2022 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 1232

Krzysztof Ator Woźniak o groźnej ustawie w Sejmie, na mocy której minister będzie mógł arbitralnie zamrażać majątki każdej osoby, którą uzna o wspieranie Rosji lub Białorusi. Za takie osoby można uznawać np. niezależnych dziennikarzy i blogerów, którzy krytykują ukrainofilię rządu PiS-u i poważają oficjalną, proukraińską narrację medialną, ale również firmy, które handlują z Rosją lub mają w niej zakłady produkcyjne. Przepisy są tak ogólnikowe, że można podpiąć pod nie każdego niewygodnego dla władzy obywatela, organizację i firmę. W tle dodatkowy projekt konfiskaty mienia bez prawa do odszkodowania. Jeszcze jedno – oligarchowie realnie wspierający Rosję na wieść o takim projekcie ustawy nie będą stać bezczynnie – spieniężą majątki i przetransportują ruchomości z Polski zanim prawo wejdzie w życie. Uderzy w zwykłych obywateli Polski.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. MasaKalambura 11.04.2022 19:12

    Bo na jego miejsce czycha otwarcie antypolska, targowicka, pro niemiecka i pro rosyjska, siedząca po uszy w Lichwie PO, Lewica i PSL, oprócz tego dziwaczna Konfederacja i Ryczący Hołownia.

    Brak sensownych opcji trzyma PiS u władzy.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.