Zabili pacjentkę, bo miała maseczkę pod brodą

Opublikowano: 17.01.2023 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 7474

Różne media opublikowały niepokojące wideo z kłótni między dwoma ochroniarzami szpitala a Stephanie Warriner – pacjentką, która straciła przytomność i nigdy się już nie obudziła. Zaatakowano ją, gdyż miała maskę ściągniętą pod brodę.

12 stycznia CTV News Toronto opublikowało nowe nagranie wideo przedstawiające konfrontację 43-letniej Warrinera z ochroniarzami — Amandą Rojas-Silvą (42 lata) i Shanem Hutleyem (35 lat) w Toronto General Hospital 11 maja 2020 r. Dwoje ochroniarzy zostało później oskarżonych z nieumyślnym spowodowaniem śmierci i „przestępcze zaniedbanie polegające na bezprawnym pozbawieniu wolności / użyciu środku przymusu ze skutkiem śmiertelnym”.

Pomimo nowego wideo dostarczonego do sądu, sędzia Sądu Najwyższego Ontario Sean Dunphy orzekł, że nie ma wystarczających dowodów, aby przystąpić do procesu, który pierwotnie miał się odbyć w maju. Dunphy oddalił zarzuty przeciwko Rojasowi-Silvie i Hutleyowi w decyzji wydanej 22 listopada 2022 r.

Denise Warriner, siostra pacjentki, obwinia za śmierć swojej siostry „paranoję i fobię związaną z COVID-19”. „Była wobec niej obojętność. Była szarpana jak bydło” – powiedziała Denise w artykule, który ukazał się w Toronto Sun 15 stycznia. „Została przyparta do ściany, przytrzymywana i skuta kajdankami. To było bez serca, okrutne i niepotrzebne”. „To nie było więzienie, ale szpital” – dodała.

Denise powiedziała, że ​​rodzina chciała się odwołać, ale powiedziano jej, że „30-dniowy okres na wniesienie apelacji już upłynął”. „Wydaje się, że system chce, żeby to zamieść pod dywan” – dodała. Denise powiedziała CBC News, że czuła „szok” i „przerażenie”, gdy dowiedziała się, że nie będzie rozprawy sądowej.

Na filmie widać strażników zbliżających się do Warriner, siedzącej samotnie na krześle pod ścianą, z maską pod brodą. Strażniczka zbliża się i zaczyna gestykulować blisko twarzy Warrinera. Kamera jest na chwilę odwrócona. Następnie z powrotem pokazuje miejsce zdarzenia, a Warriner wstaje i próbuje odejść od ochroniarza, który następnie popycha ją na ścianę. Inni strażnicy podbiegają, a kamera jest skierowana na pustą ścianę.

„Stephanie była piękną, troskliwą osobą. Nie złamała żadnego prawa i nikogo nie skrzywdziła. Opuściła maskę tylko po to, by zaczerpnąć powietrza” – powiedziała jej siostra „Toronto Sun”. „Właściwie tam umarła” – powiedziała Denise. „Lekarze później ją reanimowali, nigdy nie odzyskała przytomności, a ponieważ lekarz stwierdził, że nie ma aktywności mózgu, 16 dni później odłączono ją od aparatury podtrzymującej życie”.

Warriner udała się do szpitala po pomoc medyczną, cierpiąc na chroniczne problemy z oddychaniem. Według dokumentów sądowych Warriner przebywała na oddziale COVID-19 w szpitalu i wezwano ochronę, ponieważ zdjęła maskę.

Według „City News”, w grudniu 2020 r. policja w Toronto zezwoliła Denise na obejrzenie nagrania z monitoringu, które zostało teraz opublikowane przez media. „Jeden z ochroniarzy agresywnie i brutalnie chwyta moją siostrę i najpierw miażdży jej twarz o ścianę” – powiedziała Denise „City News”. Dokumenty sądowe wskazują, że Warriner „doznała zatrzymania krążenia i oddychania, które spowodowało, że jej mózg był pozbawiony tlenu” i doznała „uszkodzenia mózgu wynikającego z braku tlenu”. W raporcie koronera stwierdzono, że zmarła z powodu „uduszenia”.

„Szkoda, że ​​ława przysięgłych tego nie zobaczy”, powiedziała jej siostra „Toronto Sun”.

Autorstwo: Andrzej Kumor
Źródło: Goniec.net


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

8 komentarzy

 1. pikpok 17.01.2023 17:25

  Jak widać najemnicy i sługusy “globalistów” mogą czuć się bezkarnie. https://wolnemedia.net/amerykanie-maja-ekskluzywne-prawo-do-zbrodni-wojennych/
  Mają ludzi za bydło, tylko do ludzi to chyba jeszcze nie dotarło.
  Protestowali gdy chcieli im zablokować darmowe filmy i gierki. Protestowali gdy ograniczano możliwość aborcji. Ale za to dali sobie wstrzyknąć jakieś g… i nie interesuje ich wprowadzany system pełnego nadzoru https://wolnemedia.net/pisanie-w-internecie-stanie-sie-niebezpieczne/

 2. replikant3d 17.01.2023 18:18

  No cóż..pierwsza ,,jaskółka,, tego co nas czeka…

 3. Anne K 17.01.2023 20:05

  No cóż, skutki fanatycznego “antyCOVIDowego” zarządzania…

 4. hashi 17.01.2023 23:08

  Niedługo będzie można zabić i pozbawić majątku każdego przeciwnika NWO i wolnego człowieka pod zarzutem terroryzmu. To jest już upadek ludzkości tylko meteoryt może uratować tą planetę.

 5. adambiernacki 18.01.2023 01:56

  (Naruszenie regulaminu punkt 5b. Admin WM)

 6. MrMruczek 18.01.2023 06:45

  Brak słów! S…syny!

 7. LichoNiespi 18.01.2023 13:00

  Opisano to jako jeden przypadek z Kanady z wielu innych podobnych lub takich samych przypadkow, zdarzen z calego swiata.Czy myslicie ze takie zdarzenia nie rozgrywaly sie w innych panstwach?

 8. LichoNiespi 18.01.2023 13:01

  Po prostu Oswiecim & Brzezinka i kapo……

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.