Zabiłbym wszystkich Polaków!

Opublikowano: 14.12.2019 | Kategorie: Prawo, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 2176

Niemiecki przedsiębiorca Hans G. został skazany na grzywnę i karę więzienia w zawieszeniu za skandaliczne traktowanie polskich pracowników.

Jak informuje TVP Info, Sąd Rejonowy w Wejherowie skazał Hansa G. na karę 20 tys. zł grzywny za znieważanie 5 pracowników jego firmy z woj. pomorskiego, a za kierowanie pod adresem jednego z nich gróźb karalnych oskarżony dostał 8 miesięcy więzienia w zawieszeniu na dwa lata.

Historia niemieckiego przedsiębiorcy została nagłośniona w 2016 r. na antenie Telewizji Republika. W programie „Otwartym tekstem” pokazano wykonane przez pracującą u niego Natalię Nitek nagrania z ukrytej kamery.

Na nagraniach słychać, jak Hans G. mówi: „Nienawidzę Polaków, nie to, że ich nie lubię, nienawidzę ich. Oni wszyscy są cwelami i idiotami. Lepiej jest w Afryce. Jesteście gównem”, „Zabiłbym wszystkich Polaków. Nie miałbym z tym problemu”

Niemiec miał także mówić, że jest hitlerowcem i to wina Polski.

Prokuratura zarzucała oskarżonemu używanie wobec pracowników obraźliwych zwrotów, takich jak „jesteście idioci”, „Polaczki”, „Scheisse Polaken”, zarzucono mu także kierowanie gróźb karalnych pod adresem byłej pracownicy. Wyrok nie jest prawomocny.

Na podstawie: TVP.info
Źródło: pl.SputnikNews.com


TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.