Dziecko ofiarą Koranu w Wielkiej Brytanii

Opublikowano: 08.01.2013 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 4

Tego dnia Yaseen nie poszedł do szkoły aby mógł poświęcić się nauce Koranu. Tego dnia jednak, coś poszło mu nie tak, i tak rozpoczęła się dla niego próba – próba, którą nie wytrzymał.

„Zabiła Pani swojego syna. Przez swój wiek i fizyczną ułomność (miał 7 lat) w momencie morderstwa Yaseen był wyjątkowo uległy i czuły. (…) Przez zabójstwo swojego syna nadużyła Pani cenną więź i zaufanie, która istnieje – powinna istnieć między dzieckiem i rodzicem.”

Ale śmierć, nie była rezultatem pobicia tylko tego dnia, chłopak bity był, jak pies, drewnianym tłuczkiem przez ostatnie 3 miesiące. Cierpienie skumulowało się tego dnia a po brutalny ataku, Sara Edge, próbowała zatrzeć ślady swojego czynu.

Na początku myślano, że Yaseen spłonął w ogniu, jednak późniejsze badania wykazały, że zmarł dużo wcześniej z powodu obszernych obrażeń brzucha. Po wielu oskarżeniach, Sara, w końcu przyznała się do zabójstwa. W swoim wyznaniu, matka opisała jak w skutek pobicia jej syn przewrócił się wciąż powtarzając wersety Koranu.

„Oddychał tak jak by spał, kiedy wyszłam, wciąż bełkotał urywki Koranu – pomyślałam, że jest zmęczony” – przyznała kobieta. Kiedy wróciła po 10 minutach dziecko trzęsło się w konwulsjach, po czym zmarło. Sara Edge wykorzystała żel łatwopalny, wykorzystywany do barbecue, aby spalić ciało swojego dziecka i zatrzeć ślady morderstwa.

Dużo wcześniej rodzice Yaseena zapisali go na zaawansowany kurs do lokalnego meczetu, aby w przyszłości został „Hafiz” – osobą rozpoznawaną w społeczności muzułmańskiej za znajomość Koranu na pamięć.

Matka przyznała, że często biła swojego syna bez powodu, tracą przy tym kontrolę. Ojciec został oczyszczony z zarzutów nie ustrzeżenia swojego syna przed śmiercią.

Sara Edge, matka Yaseen’a, została skazana na dożywotnią karę pozbawienia wolności (minimum 17 lat) po tym jak śmiertelnie pobiła swojego syna w Cardiff w Wielkiej brytanii w 2010 roku za to, że nie potrafił zapamiętać wersetu Koranu.

Opracowanie: thebart2000
Na podstawie artykułu z bbc.co.uk
Nadesłano do “Wolnych Mediów”

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , , , , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
religiatoPCPdlaludu
Użytkownik
religiatoPCPdlaludu

Jak w moim nicku. Jestem pacyfista, ale takie (cenzura) to bym tłukł pałą 24h/dobę.

norgebeet
Gość
norgebeet

religiatoPCPdlaludu @ zmartwię Cię, to co przed ale się nie liczy, więc pacyfistą , po prostu nie jesteś :). O sobie wiemy jedynie tyle ile przeżyliśmy.

matimozg
Użytkownik
matimozg

Tylko Jezus!

FreeG (korektor i moderator WM)
Użytkownik

@matimozg, rozwiniesz myśl?…

religiatoPCPdlaludu
Użytkownik
religiatoPCPdlaludu

Pacyfista od: pacyfikować! Każdy się zmienia. Breivik mógł wyjść postrzelać na Gronland, gdzie strzelając na oślep zabiłby kupę muslimów i kilku białych. No ale w centrum Oslo kupa policji.