Zabijemy tu wszystkich pedałów!

Opublikowano: 09.11.2012 | Kategorie: Prawo, Seks i płeć, Wiadomości ze świata, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 849

Pięciu muzułmanów zaatakowało klub gejowski w Paryżu. Pobili bramkarzy i zaatakowali gazem pieprzowym kilku gości klubu.

Atak miał miejsce w nocy z piątku na sobotę przy wejściu do klubu Le Cud w Marais, dzielnicy Paryża w której mieszka wielu gejów. Wśród poszkodowanych jest Alexandre Marcel, wiceprezes organizacji IDAHO (International Day Against Homophobia – Międzynarodowy Dzień Przeciwko Homofobii). Marcel złożył na policji doniesienie o ataku, ale jak dotychczas nikt nie został aresztowany.

Marcel relacjonował prasie francuskiej: „O godz. 2.30 nad ranem wyszedłem na zewnątrz z moim partnerem, żeby zapalić papierosa. Nagle pojawiło się pięciu mężczyzn, sądząc po wyglądzie pochodzących z Afryki Północnej, którzy rzucili się na bramkarzy, krzycząc: “Na Koran, zabijemy tutaj wszystkich pedałów!”. Chciałem schronić się z powrotem w klubie. Jeden z bramkarzy, który bardzo krwawił, poprosił mnie o wezwanie policji. Któryś z napastników zobaczył, że dzwonię na policję i prysnął mi w twarz gazem pieprzowym mówiąc: “A to nauczka za wzywanie policji, ty cioto.” To było bardzo nieprzyjemne, na dziesięć minut zupełnie oślepłem”. Marcel dodał jeszcze, że pobitych zostało trzech bramkarzy, a kilku gości baru zaatakowano gazem pieprzowym. Po ataku dochodził do siebie przez kilka godzin, oczy i skóra nadal go pieką. “Najgorsze, że bramkarze powiedzieli mi, że nie pójdą z tym na policję, bo sprawcy i tak nie zostaną ujęci.”

Policja potwierdziła w niedzielę rano, że nie udało się jej jeszcze ująć żadnego z napastników. Louis-Georges Tin, szef organizacji IDAHO, powiedział: “Do takich napaści dochodzi w Marais częściej niż się ludziom wydaje. I zbyt rzadko donosi się o nich na policję.” Z kolei Marcel mówi, że homofobiczne tony pojawiające się w obecnej debacie nad projektem ustawy dotyczącej małżeństw osób tej samej płci prowokują takie ataki. Wezwał przywódców religijnych, w tym przewodniczącego Francuskiej Rady Muzułmanów, do potępienia ataków na homoseksualistów i do bardziej odpowiedzialnego prowadzenia swych kampanii.

Opracowanie: Rol
Na podstawie: www.gaystarnews.com
Źródło: Euroislam


TAGI: , , , , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

13 komentarzy

 1. Rozbi 09.11.2012 11:31

  To na pewno jakas manipulacja przeciez islam to religia pokoju a muzulmanie w wiekszosci sa bardzo tolerancyjni i pokojowo nastawiony do zachodnich wartosci.

 2. aZyga 09.11.2012 11:56

  LOL zboczeńcy zaatakowali zboczeńców.To z dziećmi, a nawet niemowlętami można sypiać, a chłop z chłopem już nie ?Francja sama sobie winna, a jak wygrają wybory to im jeszcze szariat zafundują.Teraz to się nawet cieszę, że postrzegają Polskę jako kraj nietolerancyjny.

 3. Adam 09.11.2012 15:31

  W ogóle chorym pomysłem jest wprowadzanie tradycji i kultury narodów muzułmańskich do Europy. Tolerancja tolerancją, ale powoli czują się u Nas jak w domu, a co gorsza mnożą się na potęgę i tylko kwestią czasu jest zalanie przez muzułmanów Europy. Wiadomo, każdy niech sobie mieszka gdzie chce, ale jeżeli osoba innego wyznania wprowadza się do obcego kraju to powinna przyjąć jego kulturę i wartości. Dlaczego muzułmanie mieszkający u nas mają mieć lepiej niż chrześcijanie mieszkający u nich?

 4. Radek 09.11.2012 19:06

  Wprowadzenie Chrześcijan do Europy to też jest chorym pomysłem…

  Jak dojdą muzułmanie do władzy, to będziemy ciągle słyszeć o “muzułmańskich korzeniach Polski”.

  Mam nadzieję, że zrozumieliście… to tylko próba pokazania różnych sposobów patrzenia na dane zjawisko społeczne. Jeżeli kogoś uraziłem, to przepraszam.

 5. Rozbi 09.11.2012 19:34

  Radek – problem w tym że nie chodzi o rozpatrywanie tego w aspekcie historycznym tylko o zwykla wolnosc sumienia.
  Troche nam zajelo zeby uwolnic się ze szponów totalitarnego koscielnego dyktatu naukowego spolecznego i ekonomicznego.
  Czasy gdzie prawo dyktowane jest przez religie raczej dawno minelo – tymbardziej dla krajow tak laickich jak Francja.

  i teraz mamy wrocic kilkaset wstecz do dyktatu religii i przyjac szariat jako zamiast obecnego systemu prawnego?

  A co z emancypacja kobiet, a co z rewolucja kultaralna i seksualna, a co z rozdzieleniem Panstwa od kosciola.

  A co z wolnością słowa i sumienia chociażby w aspekcie religii.

  O tolerancji dla mniejszości seksualnych , religijnych, czy rasowych nie wspomne.

  Mamy to porzucic bo nasi muzułmańscy goście chcą wprowadzić szariat?

 6. Jedr02 09.11.2012 20:20

  Prawica islamska w natarciu!

 7. masakalambura 09.11.2012 23:03

  Ale jak tak? Facet z facetem?
  Koniec świata już blisko.
  Może to i dobrze.

 8. LoupReg 10.11.2012 00:58

  Abstrahując :

  Jedr02 – relatywisto było już wielokrotnie mówione/udowadniane przez już różne grupy że pojęcia prawicy i lewicy odnoszą się do pojęć społeczno gospodarczych (lewica – ,,socjalistycznych” prawica – ,,kapitalistycznych “) Niema sensu tworzyć kolejnego neologizmu znaczeniowego , skoro jest multum słów które znacznie lepiej mogą wyrazić twoją wypowiedz.

  Rozbi – Nie o religie chodzi , lecz o ludzi i mentalność . Zapewne znasz rodzynki ale obserwacje i analiza problemów kulturowych pokazuje , że często w większych zachodnioeuropejskich wspólnotach muzułmańskich widach tendencje do tworzenia się poszczególnych radykalnych grup , gdy tylko poczują się na swoim. Koegzystencja niektórych kultur i poglądów jest po prostu nie możliwa , choćby z tego powodu że zwykle dana społeczność jest przeciwieństwem drugiej . Nie można wprowadzać wszystkiego co możliwe na daną jednostkę terytorialną bo doprowadzi to do konfliktu , lub co gorsza do totalnego chaosu.

 9. Radek 10.11.2012 07:01

  “Nie można wprowadzać wszystkiego co możliwe na daną jednostkę terytorialną bo doprowadzi to do konfliktu , lub co gorsza do totalnego chaosu.”

  To zależy od mentalności ludzi, nie od religii. Muzułmanie też bywają tolerancyjni w niektórych krajach.

  Inną sprawą jest ekspansja islamu na osłabioną moralnie Europę, która to jest zaplanowanym działaniem.

 10. Hassasin 10.11.2012 08:12

  W każdej populacji ssaków 5 % zwierzątek jest spedal…onych , to jest norma, to jest standard natury . Więc ok .
  Ale ! Promocja tego zjawiska jest taka jakby stanowili 50 % ! A na takie ekstrementa się zgodzić nie mogę i włączam homofobię .

 11. Jedr02 10.11.2012 09:12

  LoupReg, a prawica się przypadkiem nie opiera też na konserwatyzmie? Ci ludzie w tym momencie nie szerzyli żadnego poglądu na gospodarke, ale szerzyli pogląd konserwatywny odwołujący się do tradycji, religii. Jest to pogląd prawicowy.
  Ty widze posługujesz się wybiórczą definicją prawicy którą sobie z kimś tam obgadałeś i wam tak wyszło, i pewnie nawet konserwatyzm wam wyszedł jako lewica w momencie jak daje złe efekty, bo jak daje dobre jest prawicowy.
  Co oczywiście nie zmienia faktu że to w ogóle idiotyczny podziałna prawice i lewice 🙂 Ale fajnie jest porównywać polskich prawicowców ktorzy są strasznie anty-muzułmańscy do muzułman bo mają często podobne poglądy, podobne źródła poglądów. Tylko zamiast Jahwe jest Allah, wódka nie jest dobra a 14-latki są dobre.

 12. religiatoPCPdlaludu 10.11.2012 22:51

  Dla ścisłości przypomnę, że w Watykanie i 12latki są ok.
  Za to (“pisało gdzieś w necie”) muslimy mogą obcować ze zmarłą żoną.
  Nie jestem rasistą, ale to koniec białych. Byliśmy najbardziej agresywną i zaborczą rasą. Teraz oddajemy wszystko dobrowolnie.

 13. wolnykrytyk 13.11.2012 01:50

  @Hassasin
  Wniosek: promować mogą się tylko ci, którzy stanowią większość. Około 95% mężczyzn się masturbuje, 5% nie. Mimo tego, że jest to zachowanie seksualne typowe dla zdecydowanej większości mężczyzn (kobiet również), obserwowane u wielu gatunków zwierząt, zarówno żyjących w naturze jak i udomowionych (widział to prawie każdy właściciel psa) temat jest wstydliwy, objęty tabu. W środkach masowego przekazu często możemy usłyszeć nawoływania do wstrzemięźliwości seksualnej. Podążając tropem myślenia Hassasin można by dojść do wniosku, że skoro w każdej populacji ssaków kilka procent zwierzątek się nie masturbuje, to jest norma, to jest standard natury. Więc ok.
  Ale! Promocja tego zjawiska jest taka jakby stanowili 50% ! A na takie ekstrementa się zgodzić nie można, więc Hassasin i w tym przypadku będzie musiał włączyć przycisk z napisem niechęć, nienawiść do tych którzy onanizmu nie praktykują. Podobne przykłady można mnożyć, więc obawiam się,że przycisków, za pomocą których coś tam można włączyć może zabraknąć. A może prościej powiedzieć nie toleruję homoseksualizmu ponieważ … (pomyśleć i wstawić, co do głowy przyjdzie) miast odwoływać się do swoiście rozumianej logiki.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.