Za 10 lat zamkną lotniska, zakażą wołowiny i jagnięciny?

Opublikowano: 11.06.2022 | Kategorie: Ekologia i przyroda, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1536

Raport „Absolute Zero” stworzony przez Uniwersytet Cambridge dla rządu Wielkiej Brytanii ujawnia, że ​​wszystkie krajowe lotniska (oprócz trzech) zostaną zamknięte, jedzenie wołowiny i jagnięciny stanie się nielegalne, a budowa nowych budynków będzie niedozwolona, by spełnić szalone prawne zobowiązania zerowej emisji do roku 2050.

Raport stwierdza, że ​​wszystkie krajowe lotniska będą musiały zostać zamknięte w latach 2020-2029, z wyjątkiem lotnisk Heathrow, Glasgow i Belfast, które mogą pozostać otwarte tylko pod warunkiem, że transfery do i z lotnisk będą odbywały się koleją.

Wszystkie pozostałe porty lotnicze muszą następnie zostać zamknięte między 2030 a 2049 r., aby spełnić prawne zobowiązanie do zerowej emisji do 2050 r. Oznacza to również, że każdy obywatel Wielkiej Brytanii będzie musiał „zaprzestać używania samolotów” na znaczny okres czasu.

Ponadto raport stwierdza, że ​​aby przestrzegać ustaw o zmianach klimatu, społeczeństwo będzie musiało przestać robić wszystko to co powoduje emisje, niezależnie od źródeł energii. Według raportu będzie to wymagało od społeczeństwa, aby nigdy więcej nie jadło wołowiny ani jagnięciny. W tym celu krajowe spożycie wołowiny i jagnięciny spadnie o 50% w latach 2020-2029. Następnie w latach 2030-2049 wołowina i jagnięcina zostaną w pełni „wycofane”.

Raport stwierdza również, że do 2050 r. budowanie nowych budynków musi zostać wygaszone. Zasadniczą kwestią jest to, że w 2050 r. każdy rodzaj emisji CO2 będzie musiał mieć zerową wartość. To z kolei może zachęcić do większego budownictwa w okresie do 2050 r. – na przykład może to przyspieszyć tempo wznoszenia nowych budynków przez następne 30 lat, wiedząc, że potem budownictwo będzie wstrzymane.

Raport został opublikowany w listopadzie 2019 r. i został opracowany przez „UK Fires”, grupę zrzeszającą uniwersytety Cambridge, Oksford, Nottingham, Bath i Imperial College London.

Autorzy raportu „Absolute Zero” podają, co Wielka Brytania musi zrobić, aby spełnić prawny wymóg osiągnięcia zerowej emisji netto do 2050 r. Jest to wstrząsająca lektura tym bardziej, że takie scenariusze będą wprowadzane w życie również w innych krajach Europy i świata, omamionych przedłożonymi w latach 1990. samobójczymi programami Klubu Rzymskiego. Klub ten w książce „First global revolution”, napisał m.in. „W poszukiwaniu wspólnego wroga, przeciwko któremu możemy się zjednoczyć, wpadliśmy na pomysł taki, iż zanieczyszczenie, groźba globalnego ocieplenia, brak wody, głód itp., spełnią nasze oczekiwania. […] Wszystkie te niebezpieczeństwa są powodowane przez ingerencję ludzkości w naturalne procesy, i tylko dzięki zmianie postaw i zachowań społeczeństw, negatywne zmiany mogą być przezwyciężone. Idąc dalej tym tokiem myślowym, prawdziwym wrogiem jest sama ludzkość”.

Co gorsza, harmonogram takich zmian jak podaje wielu obserwatorów może znacznie przyspieszyć, ponieważ brytyjski rząd ustanowił w kwietniu 2021 r., nowe cele, które mają obniżyć emisje o 78% już w roku 2035.

Na podstawie: Eng.cam.ac.uk
Źródło: PrisonPlanet.pl

20

TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. miskolabor 11.06.2022 11:21

  Czyste szaleństwo. Idealnie wpisuje się w NWO. A społeczeństwa dalej śpią 😭

 2. Baltazar Bombka 11.06.2022 12:28

  A prywatne odrzutowce będą mogły latać…

 3. Dandi1981 11.06.2022 20:21

  Pewnie ze tak , a ferrari dalej beda rejestrowac spalinowe tak jak i pojazdy z najwyzszej polki.
  Swiat zmieniaja bogaci dla bogatych.
  Wiec smialo mozna powiedziec ze budowanie luksusowych willi za miliony bedzie legalne po 2050 to zwykli ludzie maja sie nie rozmnazac zeby nie zyc w 10 na 2 pokojach.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.