Z laboratorium w USA zniknął niebezpieczny wirus

Opublikowano: 27.03.2013 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 204

Zaginęła fiolka z niebezpieczną substancją. Do zniknięcia doszło w placówce badawczej w Galveston w Teksasie. Jak twierdzą urzędnicy, wewnątrz znajdował się wirus Guanarito. Nie doszło do naruszenia bezpieczeństwa w labolatorium. Nic też nie wskazuje na kradzież.

Fiolka zawierała wirusa, który wywołuje gorączkę krwotoczną. Jak twierdzi oddział medyczny, wirus pochodzi z wenezuelskich szczurów i nie jest możliwe, aby przetrwał w amerykańskich gryzoniach. Wykluczają również możliwość zarażenia się wirusem przez ludzi. Dlatego też uważa się, że nie ma powodów aby sądzić, iż istnieje jakieś zagrożenie dla społeczeństwa. Podejrzewa się, że fiolka została po prostu zniszczona podczas procesów oczyszczania, ale śledztwo wciąż trwa.

Wirus Guanarito jest klasyfikowany przez amerykańskie Centrum Kontroli Chorób Wirusowych jako 4 poziom niebezpieczeństwa. Tym bardziej dziwią zapewnienia władz, że sytuacja jest pod kontrolą i nie ma powodów do paniki. Jedynym zagrożeniem może być przede wszystkim to, że wirus może dostać się w niepowołane ręce i byłby dobrą podstawą do opracowania niebezpiecznej broni biologicznej.

Na podstawie: www.nydailynews.com
Źródło: Zmiany na Ziemi

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Takie_tam
Użytkownik
Takie_tam

4 poziom niebezpieczeństwa. W jakiej skali? 5-o, 7-o, 10-o czy ile stopniowej?

INVESTOR
Użytkownik

max. 5

Pola
Użytkownik
Pola

A potem następuje zdziwienie, że gdzieś na świecie pojawia się jakaś groźna epidemia niewiadomego pochodzenia. I wówczas odpowiednie agendy NWO z nią walczą testując różne specyfiki przemysłu farmaceutycznego.

religiatoPCPdlaludu
Użytkownik
religiatoPCPdlaludu

Jeśli jakiś czubek potrafi się wysadzić w powietrze to potrafi też się zarazić i polecieć np do USA. Ja na to wpadłem to ONI też. I już jest powód żeby ludzi na lotnisku rozebrać, przebadać i ewentualnie na kwarantannę. Czyli areszt za nic.
Pewnie dlatego zginął wirus.