Z Ałtaju widać więcej – Tajemnice Rosji

Opublikowano: 02.03.2011 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 1375

Premierowa audycja autorska Wojciecha Grzelaka o tajemnicach Rosji zrealizowana dla Radia Wolne Media we współpracy z Infrą.

Autor: Wojciech Grzelak
Zdjęcie: Juho Korhonen
Premiera: 20.02.2011


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

0 wypowiedzi

  1. zalezzo 02.03.2011 18:42

    Pomysł bardzo ciekawy, bo brakuje takich audycji. Ale niestety sam dźwięk nie odda wszystkiego. Przydałby się obraz, albo przynajmniej pokaz zdjęć w trakcie trwania audycji.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.