„YouTube” zamknął kanał portalu „Life Site News”

Opublikowano: 11.02.2021 | Kategorie: Media, Publikacje WM, Telekomunikacja i komputery, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1745

Strona „YouTube” całkowicie skasowała ze swojej platformy wideo kanał niezależnego portalu „Life Site News” o poglądach prawicowych. Obserwowało go ponad 300 000 użytkowników.

„To nie jest tymczasowy zakaz; skasowano wszystkie nasze filmy” – czytamy w komunikacie portalu. „Na szczęście mamy kopie wszystkich naszych filmów, ale oznacza to, że setki tysięcy ludzi straciło dostęp do naszych treści, które mówią prawdę”.

Redakcja Life Site News ma dwa kanały wideo na platformie „Rumble”. Kanał główny ma ok. 17 000 subskrybentów, a stricte katolicki ok. 4300 subskrybentów.

To kolejny przykład usuwania alternatywnych dla mainstreamu mediów z popularnej platformy należącej do firmy Google, należącej do korporacji Alphabet.

Autorstwo: Maurycy Hawranek
Na podstawie: LifeSiteNews.com
Źródło: WolneMedia.net


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.