„YouTube” usunie treści kwestionujące zwycięstwo Bidena

Opublikowano: 10.12.2020 | Kategorie: Media, Telekomunikacja i komputery, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1221

„YouTube” zapowiedział, że od dziś będzie usuwać treści, zawierające fałszywe informacje i zarzuty na temat oszustwa w ostatnich wyborach prezydenckich w USA.

„Zaczniemy usuwać wszelkie treści przesłane dzisiaj lub później, które mogą wprowadzać ludzi w błąd, twierdząc, że są oszustwa lub błędy, które zmieniły wynik wyborów prezydenckich w 2020 roku” – poinformowano w komunikacie firmy. Wyjaśniono, że we wtorek „wystarczająca liczba stanów” zakończyła proces certyfikacji wyników wyborów, potwierdzając zwycięstwo demokraty Joe Bidena.

Obecny republikański prezydent Donald Trump nie przyznaje się do porażki: Trump i jego sztab wyborczy twierdzą, że Demokraci „ukradli” jego zwycięstwo w ostatnich wyborach. Trump próbuje podważyć wyniki głosowania, twierdząc, że Biden został bezprawnie uznany za zwycięzcę.

Od września YouTube poinformował, że firma usunęła ponad 8 000 kanałów i tysiące filmów, które rozpowszechniają fałszywe informacje o wyborach lub w inny sposób naruszają politykę firmy.

Źródło: pl.SputnikNews.com


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.