„YouTube” ​​będzie „certyfikować” informacje medyczne w zmowie z WHO

Opublikowano: 29.10.2022 | Kategorie: Świat komputerów, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1400

W nowej próbie ograniczenia tak zwanej „dezinformacji medycznej” serwis wideo „YouTube” ogłosił, że zamierza umożliwić lekarzom uzyskanie „certyfikatu” „wiarygodnego” i „autorytatywnego źródła”.

Na blogu globalny szef YouTube Health, dr Garth Graham, napisał, że „YouTube Health pracuje nad dodatkowymi sposobami pomocy lekarzom, pielęgniarkom, specjalistom ds. zdrowia psychicznego i dostawcom informacji zdrowotnych w dostarczaniu wysokiej jakości informacji o zdrowiu dla odwiedzanych przez cały dzień przestrzeni, takich jak ich ulubiona aplikacja udostępniania wideo”.

Wpis wskazuje, że każdy kto ubiega się o certyfikat musi przedstawić swoją licencję medyczną i przestrzegać kryteriów „najlepszych praktyk” dotyczących udostępniania informacji zdrowotnych określonych przez radę Medical Specialty Societies (CMSS), Narodową Akademię Medyczną (NAM) i Światową Organizację Zdrowia (WHO). W poście przyznano, że organy te były bezpośrednio zaangażowane w program i „opracowały zasady określające kluczowe aspekty udostępniania informacji”.

Osoby ubiegające się o certyfikację muszą również mieć bez zarzutu konto na „YouTube” i spełniać inne kryteria. „W nadchodzących miesiącach kwalifikujące się kanały, które zgłosiły się w ramach tego procesu, otrzymają panel informacji o źródle informacji o zdrowiu, który identyfikuje ich jako licencjonowanych pracowników służby zdrowia, a ich filmy będą pojawiać się w odpowiednich wynikach wyszukiwania na panelach z treściami dotyczącymi zdrowia” – czytamy we wpisie.

Ten ruch jest najnowszym wysiłkiem „YouTube”, aby rozprawić się z wszelkimi faktami medycznymi lub opiniami, które nie są zgodne z decyzjami „władz”.

Pamiętaj, że „YouTube” ocenzurował wywiady Joe Rogana z kardiologiem Peterem McCullough i ekspertem od szczepionek, dr Robertem Malone, pod pretekstem „błędnych informacji medycznych”. Usunął też wszystkie treści, które kwestionowały oficjalną opinię nt. szczepionek przeciw COVID-19 i ocenzurował popularne filmy lekarzy kwestionujących sens blokad gospodarek (lockdownów). Obecnie nie ma wątpliwości, że blokady te miały bardzo szkodliwy wpływ na zdrowie, gospodarkę i całe społeczeństwo.

„YouTube” usunął konto senatorowi Randowi Paulowi i wszystkim innym, którzy sugerowali, że maski są w dużej mierze nieskuteczne w ograniczaniu rozprzestrzeniania się COVID-19. Kiedy CDC zrewidowało swoje wytyczne, „YouTube” nie zrobił… dokładnie nic.

„YouTube” cenzurował i nadal cenzuruje wszelkie treści, które sugerowały, że zabiegi leczenia iwermektyną lub hydroksychlorochiną są bezpieczne i skuteczne przeciwko COVID-19. Własna polityka firmy stanowi, że usunie „treści promujące informacje diagnostyczne, które zaprzeczają informacjom lokalnych władzo zdrowia lub WHO”, pomimo faktu, że w wielu przypadkach organy te popełniły i wciąż popełniają błędy.

Na podstawie: Blog.YouTube
Źródło zagraniczne: Summit.news
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl

5

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.