Każą cywilom składać przysięgę wojskową

Opublikowano: 02.12.2022 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 1394

Na obowiązkowe ćwiczenia wojskowe w Polsce wzywają nawet cywili. Po ćwiczeniach muszą złożyć przysięgę wojskową, pod groźbą więzienia, po której stają się żołnierzami, którzy pod groźbą wieloletniego więzienia nie będą mogli odmówić wysłania na wojnę. Wygląda to na ukrytą mobilizację. Warto też przypomnieć sobie, że przed pandemią, zanim ktokolwiek myślał o wojnie na Ukrainie, organizowano próbną mobilizację. Biorąc pod uwagę przecieki, że PiS planuje wprowadzić stan wyjątkowy, aby utrzymać władzę, wygląda to nieciekawie.

Autorstwo: Krzysztof Ator Woźniak
Źródło: YouTube.com

8

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. radical3dom 02.12.2022 10:28

    Równanie wygląda prosto: z jednej strony wojna i kombinowanie jak przeżyć z drugiej strony-pierdel, jedzonko, spanko, opieranko a jak przyjdzie wolna Polska to jeszcze odszkodowanie za więzienie polityczne. Tak czy inaczej bezprawnie.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.