Wzrost zgonów o 7% po każdej dawce szczepionki COVID-19

Opublikowano: 03.02.2023 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 4460

Czołowy analityk zajmujący się badaniami ubezpieczeniowymi stwierdził łączny wzrost śmiertelności o 7% dla każdej otrzymanej dawki szczepionki przeciwko COVID-19, co oznacza, że osoba „w pełni zaszczepiona”, która przyjęła 5 dawek, zwiększyła ryzyko zgonu o 35%.

Josh Stirling dołączył w zeszłym tygodniu do podcastu „American Thought Leaders”, aby ogłosić alarmujące dane z CDC i z samego sektora ubezpieczeniowego dotyczące śmiertelności. „Zebraliśmy razem analizę, która wykorzystuje dane z CDC ze Stanów Zjednoczonych, które porównują statusy szczepień, uszeregowane według liczby dawek w różnych regionach USA, i porównaliśmy je z wielkością wzrostu lub spadku śmiertelności w tym roku w porównaniu z zeszłym” – powiedział Stirling gospodarzowi Janowi Jekielkowi.

Stirling, założyciel Insurance Collaboration to Save Lives, wyjaśnił, że jeśli szczepionki rzeczywiście zmniejszyły śmiertelność z jakiejkolwiek przyczyny, to dane z „wysoce zaszczepionych” stanów wykazywałyby „niższy poziom śmiertelności” na tych obszarach.

Lecz dane pokazują coś wprost przeciwnego. „Zamiast tego, kiedy przeprowadziliśmy tę analizę… to, co widzisz, to linia, którą utworzyłeś, regresja, idzie w górę i w prawo. Oznacza to, że im więcej dawek masz średnio w danym regionie USA, tym większy wzrost śmiertelności w tym regionie w 2022 r. w porównaniu z 2021 r.” – zauważył Stirling. „A więc jest to zagregowane narzędzie statystyczne, które w dużej mierze – dokładnie potwierdza wnioski z danych z Wielkiej Brytanii. To inny sposób na zrobienie tego samego, to zupełnie inny zestaw danych, ale ostatecznie prowadzi do bardzo podobnego matematycznego wniosku”.

Informacje o niszczeniu systemu immunologicznego o około 10% przy każdej dawce podano już 2 lata temu. „To jest naprawdę niefortunne, ponieważ oczywiście setki milionów z nas osobiście lub naszych przyjaciół i rodzin oraz całe społeczeństwo musi teraz radzić sobie z konsekwencjami tego, jakie będą długoterminowe konsekwencje zdrowotne z tym związane?” – dodał.

Następnie Stirling wyjaśnił, w jaki sposób każda dawka szczepionki przeciwko COVID zwiększa ryzyko śmiertelności o 7%. „Jeśli masz ponad 50 lat i przyjąłeś wszystkie 5 dawek, oznacza to wzrost o 35%” – powiedział.

Stirling w zeszłym miesiącu zauważył również, że ogólna śmiertelność z jakiejkolwiek przyczyny w USA wzrosła w 2022 r. w stosunku do 2021 r. o około 15%.

Źródło zagraniczne: InfoWars.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl

29

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. cacor 03.02.2023 11:40

    Niesamowite,
    Gdzie przeciętnie rozgarnięty zużywacz tlenu mógł się domyślać działania niesprawdzonego preparatu, teraz ogarniają do analitycy biznesowi, w tym ubezpieczeniowi…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.