Wzrost zachorowań na raka w Fukushimie o 6000%

Opublikowano: 10.02.2015 | Kategorie: Ekologia i przyroda, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 925

Jak donosi portal naturalsociety.com, zachorowania na raka w obszarach otaczających uszkodzoną elektrownię atomową Fukushima Daiichi w Japonii wzrosły aż o 6000%. Jednak władze i media, udają nadal, jakby nic szczególnego się tam nie działo.

Chieko Shiina, pracownik Fukushima Collaborateive Clinic mówi o eksplozji zachorowań na raka tarczycy u dzieci. Obserwuje się też wysyp przypadków białaczki, ataków serca i innych problemów zdrowotnych. Prowadzone przez rząd Japonii i USA badania nadal są ukrywane przed społeczeństwem.

Na obszarach w pobliżu elektrowni zachorowania na raka eksplodowały o ponad 6000%. Media głównego nurtu całkowicie milczą o tym fakcie. Japończycy mieszkały w okolicy feralnego zakładu twierdzą, że incydent niemal zupełnie zniknął z mediów, a co najważniejsze, znika też ze świadomości ludzi. Określone przez rząd poziomy radioaktywności były już kilka razy zmieniane i ludzie niewiele już sobie z tego robią, dodatkowo nie rozumiejąc zupełnie o co chodzi z tymi bekerelami na kilogram.

Bez względu na to, czy wypadek w Fukushimie był wynikiem katastrofy naturalnej, czy też jak twierdzą niektóre teorie spiskowe, spowodowany celową podmorską eksplozją nuklearną, japoński rząd i TEPCO nie stają na wysokości zadania kręcąc nieustannie i oszukując ludność nie tylko Japonii ale i całego świata. Niektórzy twierdzą nawet, że są oni winni zbrodni przeciwko ludzkości.

Światowa Organizacja Zdrowia ostrzega, że wszyscy doświadczymy skutków japońskiej katastrofy nuklearnej. W ciągu następnych dwóch dekad, liczba przypadków zachorowań na raka może wzrosnąć nawet o 50%. Dlaczego więc w takim razie zapominamy o Fukushimie?

Na podstawie: yournewswire.com
Tłumaczenie i źródło: Altermedium.net


TAGI: , , , , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

7 komentarzy

 1. pablitto 10.02.2015 11:16

  Dlaczego? A kto inaczej kupi kolejny nuklearny czajnik w 40-milionowej banko-skorporatyzowanej republice III świata Europy? ;]

  PS. Przypomniał mi się właśnie cytat z biblijnej “Apokalipsy” (nie rozpoczynając jakiś dyskusji para-religijnych mam nadzieję):

  “Trzeci anioł zatrąbił:
  i spadła z nieba wielka gwiazda, płonąca jak pochodnia,
  a spadła na trzecią część rzek i na źródła wód.
  A imię gwiazdy zowie się Piołun.
  I trzecia część wód stała się piołunem,
  i wielu ludzi pomarło od wód, bo stały się gorzkie.”

  – kiedyś myślałem, że chodziło o Czarnobyl, hmm ;|

 2. hashi 10.02.2015 11:52

  W Polskim bantustanie powstanie większa, lepsza, droższa jądrówka. A darmowa geotermia leży u stup nietknięta.

 3. dagome12345 10.02.2015 13:25

  @hashi

  Ale dobrze zaplanowana geotermia pozwoliłaby się usamodzielnić od państwa, a na to żadna korporacja, bank nie da przyzwolenia.
  Pisałem już o tym kila razy na forum Wolnemedia.net . Byłem kilka lat temu nic nie znaczącym świadkiem batalii pewnego domorosłego konstruktora chcącego wprowadzić na rynek swoje urządzenie. Żadna rewelacja z tzw”teorii spiskowych” , chodziło o zwiększenie efektywności obecnej technologii o może 20-max30%. Pan ten spotykał przeszkody na każdym szczeblu drogi administracyjnej. Kiedyś udało mi się porozmawiać(raucik polityczny- oczywiście nie na koszt obywatela;) na ten temat z osobą z ministerstwa odpowiedzialnego za ten sektor gospodarki. Odpowiedź była krótka : Nawet jak by ten pan miał racje to nikt z UE czy korporacji zachodnich nie pozwoli na pojawienie się takiej techniki bez ich wiedzy i ich patentów.Koniec.Kropka.

 4. kozik 10.02.2015 19:01

  @dagome12345
  Jeśli ten konstruktor tego nie opatentował, to powinien to zrobić. Jeśli urządzenie, czy rozwiązanie jest poza zasięgiem jego finansowania, to powinien się zwrócić w stronę crowdfundingu. Jeśli w Polsce będziemy nadal zaprzepaszczali wynalazki tylko dlatego, że “skoro Amerykanie tego nie mają, to nie ma prawa istnieć”, to pozostaniemy krajem 3 świata.
  Każdy z Polaków starzeje się, ZUS jest bankrutem, więc inwestowanie w mającą szanse na sukces myśl techniczną jest najlepszą inwestycją na przyszłość!

 5. jarchmiel 10.02.2015 19:43

  @pablitto
  Chyba masz rację – w mediach temat przestał istnieć, a za posprzątanie tego bajzlu nikt nie chce się wziąć tudzież wyłożyć kasy. Czarnobyl to była tylko inna sprawa -ZSRR od razu wzięło się za likwidację skutków tamtej awarii.

 6. dagome12345 10.02.2015 22:34

  @kozik

  Właśnie o to chodziło ,że ten pan nie mógł nic zdziałać jeśli chodzi o patent. W pewnym momencie stało za jego plecami pięciu posłów i dwóch senatorów, to i tak nic nie dało. Ile czasu w naszym pięknym kraju bujał się z patentem Łągiewka ? Okazało się w zeszłym roku, że na jego pomyśle położyli łapska Angole. I co?I nic 🙁
  Wspominam o tej sytuacji bo był to jeden z momentów gdzie moje różowe postrzeganie świata zderzyło się szarą rzeczywistością.

  Niestety muszę się całkowicie zgodzić z resztą twojej wypowiedzi o byciu krajem 3 świata itd.

 7. jeszcze 12.02.2015 19:27

  Polecam ciekawą lekturę w temacie: Manning Jeane, Garbon Joel “Nowa energia czas przełomu”.

  Jakoś dziwnym trafem każdy kto brał się za wolną energię, czy nawet zwykłą energię pływów źle kończył, Tesla, Reich, Russel, Kennedy i wielu innych.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.