Wywiad z pracownikiem FEMA

Opublikowano: 03.06.2023 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 1586

Zapis rozmowy, która odbyła się w dn. 11 stycznia 2023 r. Niezależna australijska dziennikarka i aktywistka Maria Zeee przeprowadza wywiad z anonimowym pracownikiem amerykańskiej agencji FEMA (Federalna Agencja Zarządzania Kryzysowego – Federal Emergency Management Agency), posługującym się pseudonimem JD. W toku rozmowy JD omawia treść tajnych dokumentów FEMA, do których uzyskał dostęp, opisuje rolę szpitali w trwającym ludobójstwie, ujawnia intencje stojące za budowanymi na całym świecie „obozami kwarantanny” i omawia rolę technologii 5G w kolejnej „pandemii”, planowanej przez rządy całego świata na najbliższą przyszłość. Maria i JD dyskutują też na temat planowanego traktatu pandemicznego WHO i zatrważającej treści proponowanych poprawek do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych. Ponieważ rozmówca jest głęboko wierzącym chrześcijaninem, poruszają również temat duchowo-religijnego aspektu obecnej sytuacji na świecie.

Źródło: BitChute.com


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. replikant3d 03.06.2023 20:56

    Żadne rewelacje. Sęk w tym że ludziska mają to głęboko w ,,czterech literach,, ma być żarcie, dach nad głową i rozrywka. I reszta ich nie interesuje. Taka jest ponura rzeczywistość….Tresura zdała egzamin…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.