Wyszczepienie wszystkich warunkiem wyjścia z kryzysu

Opublikowano: 21.10.2021 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1721

Najnowsza wypowiedź zastępcy sekretarza skarbu USA wskazuje coraz dobitniej, że kryzys związany z dostarczaniem towarów, jest elementem zaplanowanym i z premedytacją kontynuowanym dla ściśle politycznych i ideologicznych celów.

W wywiadzie dla stacji telewizyjnej ABC, zastępca sekretarza skarbu Adewale „Wally” Adeyemo powiedział, że przeżywane obecnie trudności zaopatrzeniowe, jak również inflacja mogą być przezwyciężone tylko gdy 100% populacji Stanów Zjednoczonych – a nawet całego świata – zostanie zaszczepionych. „Jedynym sposobem dojścia do miejsca skąd możemy wypracować przejście przez tą transmisję [wirusa], jest zapewnienie, że każda osoba w Ameryce – oraz na świecie – jest zaszczepiona” – powiedział Adeyemo.

Wypowiedź tę można i trzeba traktować jako ostrzeżenie i ultimatum dla wszystkich go uważnie słuchających, czyli jest to sygnał dla niemal każdej instytucji i podmiotu mającego powiązanie czy uzależnienie od wpływu amerykańskiego Departamentu Skarbu.

Skandaliczna i pozbawiona wszelkich podstaw merytorycznych wypowiedź stanowi przykład, że administracja uzurpatora prezydenckiego wykorzystuje wszelkie możliwe narzędzia do wykreowania, pogłębiania i kontynuowania realnego kryzysu gospodarczo-ekonomicznego, aby przełamać opór części społeczeństwa sprzeciwiającej się obowiązkowym szczepieniom niebezpiecznymi substancjami.

Adewale „Wally” Adeyemo jest pierwszym czarnoskórym pracownikiem tak wysokiego szczebla Departamentu Skabu. Karierę polityczną rozpoczął w wieku 23 lat jako dyrektor programu dla czarnoskórych wyborców w sztabie kandydata Johna Kerry. Dziesięć lat później został prezesem Fundacji Obamy i natychmiast otrzymał znaczące pozycje w administracji Obamy. Wbrew fałszywym twierdzeniom Amerykańskiej Ambasady w Warszawie, Adeyemo nie posiada doktoratu (gdyż każda osoba kończąca prawo na amerykańskich uniwersytetach otrzymuje tytuł Juris Doctor („doktor prawa”), co oczywiście nie jest tożsame ze stopniem naukowym doktora – Ph.D.).

Adeyemo powołany w lutym br. jako zastępca sekretarza skarbu jest bezpośrednim zastępcą Janet Yellen. Yellen sprawowała już wiele funkcji w amerykańskim systemie politycznym, w tym jako wiceprezes Rezerwy Federalnej, czyli banku centralnego USA (Fed), a później jako szefowa tej instytucji – pierwsza kobieta w historii, lecz nie pierwsza osoba żydowskiego pochodzenia. Yellen urodziła się w żydowskiej rodzinie na Brooklynie jako córka Anny (z domu Blumenthal) i Juliusa Yellen, lekarza. W przypadku amerykańskiego Fedu, jeszcze 10 lat temu wszystkich pięciu dyrektorów Banku Centralnego było Żydami, jak również 8 na 12 dyrektorów oddziałów regionalnych.

W czasie sprawowania przez panią Yellen władzy w banku centralnym, wiceprezesem tej – rzekomo amerykańskiej instytucji – był nijaki Stanley Fischer, który przez 8 lat kierował bankiem centralnym Izraela.

Dzisiejsza polityka wyszczepiania ludzkości groźnym preparatem rozprowadzanym pod przykrywką „szczepionki przeciwko Covid-19” stanowi pretekst do wprowadzenia totalnej kontroli nad każdą osobą w każdym aspekcie jej życia. „Szczepionki” jednocześnie służą jako narzędzie „korekty demograficznej”, gdyż według promotorów tych preparatów Matka Ziemia i Natura cierpią w wyniku „przeludnienia” planety. Tzw. szczepionki zabiły bezpośrednio do tej pory setki tysięcy ludzi i doprowadziły do kalectwa wielokrotnie więcej, a długofalowe skutki są tykającą bombą demograficzną. Niestety, blokada informacyjna, ordynarna cenzura i propaganda sprawiły, że większość ludzi we wszystkich społeczeństwach świata nie zdaje sobie sprawy z grożących im niebezpieczeństw i przygotowywanych przez ciemne siły ukrytej władzy kolejnych zniewalających kroków. Aby osiągnąć swoje cele, siły te zdolne są do wywołania kryzysów i wojen.

Opracowanie i źródło: Bibula.com


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. beth 22.10.2021 09:22

    czemu ta większość pozwala na szerzenie tego typu pomysłów.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.