Występ Smitha był dosłownie hołdem dla Szatana

Opublikowano: 09.02.2023 | Kategorie: Kultura i sport, Wiadomości ze świata, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 5239

W trakcie gali brytyjsko-niemiecki duet – Sam Smith i Kim Petras wykonał utwór „Unholy”, a ich stroje i układ taneczny oburzyły wiele osób. W mediach społecznościowych pojawiły się komentarze o satanistycznym charakterze występu.

W niedzielę odbyło się rozdanie nagród Grammy. Występ Sama Smitha zaniepokoił liczne grono komentatorów. Brytyjski piosenkarz wraz z resztą zespołu tancerzy był ubrany na czerwono oraz w kapelusz z rogami.

„Wiem, że my na prawicy prawdopodobnie zbyt często używamy słowa szatan, ale ten występ Sama Smitha jest dosłownie hołdem dla diabła” – napisał jeden z internautów.

„Nie trzeba być superreligijnym, żeby zaniepokoić się występem Sama Smitha czczącego diabła” – dodał inny użytkownik „Twittera”.

Kolejna osoba, komentując zachowanie artystów, napisała, że występ był tak dziwny, że musiała odwracać wzrok.

„Dlaczego artyści mają taką obsesję na punkcie diabła?” – pytał się zaniepokojony internauta.

„Nie chciałam publikować tego filmu, ale muszę ujawnić, jak szatański jest przemysł muzyczny. To takie demoniczne. Przestań słuchać tych śmieci. To czary!” – grzmiała jedna z użytkowniczek.

Warto zauważyć, że gala z rozdania nagród muzycznych Grammy była sponsorowana m.in. przez koncern farmaceutyczny Pfizer, który zyskał rozgłos i duży dopływ gotówki podczas epidemii koronawirusa. Do dzisiaj ich szczepionki oraz sposób ich promocji budzą szereg wątpliwości wśród międzynarodowej społeczności.

„Satanistyczne (sponsorowane przez Pfizera) rozdanie nagród Grammy. Sam Smith przebiera się za demona w satanistycznym wykonaniu »Unholy« podczas rozdania nagród Grammy” – zauważył jeden z użytkowników.

Autorstwo: Krystian Rusiniak
Na podstawie: MagnaPolonia.org, Twitter.com
Źródło: MediaNarodowe.com


TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. pikpok 09.02.2023 19:01

    A kim są główni udziałowcy Pfizera ? Roth_schild i spółka ?

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.