Wysoki spadek urodzeń po „szczepieniach” na COVID-19

Opublikowano: 06.07.2022 | Kategorie: Społeczeństwo, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1404

Po globalnej kampanii szczepień na koronawirusa z Wuhan obecnie niezależni badacze zaczynają analizować współczynniki urodzeń. Jak się okazuje wiele z danych pokazuje dramatyczny kilkunastoprocentowy spadek urodzeń.

W Niemczech odnotowano 13% spadek urodzeń.

Dakota Północna – spadek o 12%.

Wielka Brytania – spadek o 10%.

Tajwan – spadek o 23%.

Szwajcaria – spadek o 10%.

Węgry – spadek około 15%.

Szwecja – spadek o około 10%.

Już w 2020 roku niezależni lekarze ostrzegali przed sterylizującymi właściwościami opracowywanych „szczepionek COVID-19”. Wskazano wtedy, że preparaty mRNA „mogą wywołać choroby autoimmunologiczne, raka lub uszkodzenia narządów. Innym zmartwieniem było potencjalne zastosowanie szczepionek mRNA w celu oszukania organizmu człowieka do atakowania kluczowych funkcji, takich jak naprawa komórek, płodność i funkcje neurologiczne”. Jest to niezwykle dramatyczny obrót spraw zważywszy na fakt, że obecnie – oprócz Afryki – cały świat ma ujemne współczynniki dzietności.

Więcej raportów na temat współczynnika urodzeń znajdziesz TUTAJ.

Na podstawie: Twitter.com, Health.nd.gov, RIS.gov.tw, Data.WorldBank.org, PrisonPlanet.pl [1] [2], IgorChudov.substack.com [1] [2]
Źródło: PrisonPlanet.pl

18

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.