Wyrwać się ze szponów mafii farmaceutycznej

Opublikowano: 12.08.2017 | Kategorie: Publicystyka, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2311

Mało kto z tych, którzy idą do lekarza jest świadomych, że tak naprawdę dobrowolnie zgłasza się o pomoc do ogromnej mafijnej ośmiornicy rozpościerającej swoje „macki”po całej Ziemi i kontrolującej wszystko, łącznie z waszym umysłem. Po zamknięciu drzwi gabinetu stajecie się wyłącznie towarem do handlu, który można sprzedać za wasze własne pieniądze ulokowane w tzw. zakładach Ubezpieczeń.

Oczywiście nie płacicie gotówką, bo już wcześniej zapłaciliście i płacić będziecie w składkach, więc macie wrażenie, że leczenie macie za darmo. Lekarz jako sługa tego systemu próbuje wam pomóc, lecz nie jest świadomy, że w czasie swojej szkolnej edukacji, mózg został mu przez system „WYPRANY”, a cała jego wiedza została zawarta w nauczeniu się na pamięć uniwersyteckich regułek i nazw leków, jakie ma sprzedać pacjentowi, który się do niego zwróci. Jego obecna rola w społeczeństwie została zredukowana do roli sklepikarza, który ma sprzedać mafijny towar zwany LEKAMI.

Większość współczesnych lekarzy zatraciło ludzkie cechy takie jak Honor czy Godność, stając się biorobotami sprzedającymi się za „srebrniki”. Większość z nich zdaje sobie sprawę z tego co czynią i komu służą, ale niewielu ma odwagę powiedzieć STOP – nie będę więcej brał/a/ udziału w tym bandyckim precedensie. Uczciwych lekarzy można policzyć na palcach. Reszta się panoszy jedząc z ręki mafijnej ośmiornicy. A przecież niemal wszyscy z nich są świadomi szkodliwości szczepionek i leków jakie podstępnie wprowadzane są przez korporacje farmaceutyczne w celu tzw. LECZENIA, które tak naprawdę leczyć nie ma lecz jego celem jest tylko zlikwidowanie wizualnych objawów choroby i się odłożenie „na później”. Bo pacjent WYLECZONY to pacjent STRACONY.

Każdy zdrowo myślący człowiek jest w stanie zauważyć że coś tu jest nie tak i że przy coraz większym postępie technicznym coraz więcej ludzi jest chorych. Tylko idiota może jeszcze uwierzyć, że dysponując tak doskonałymi urządzeniami jak np. mikroskopy elektronowe, oscylatory, systemy monitorowania, analizatory itp. wiele chorób jest nieuleczalnych, bo nie znana jest przyczyna ich powstawania. Aż trudno uwierzyć jak naiwni są ludzie wierząc w tą bajkę Farmaceutycznej Maffi, że wiele chorób nie da się wyleczyć.

Nie da się WYLECZYĆ bo stoi za tym przemysł farmaceutyczny, który czerpie z LECZENIA ogromne zyski, ukrywając naturalne sposoby leczenia czy też leki, które zniszczyłyby ten wiecznie napędzający się biznes do którego nie trzeba nic dokładać. Mając takie dochody można skorumpować i zastraszyć każdego, łącznie z lekarzami, którzy często ze strachu przed utratą licencji i dochodów, nie podejmą żadnych działań przeciwko swoim „panom”, z których ręki jedzą. Choć wszyscy złożyli przysięgę Hipokratesa, to nie służą ludzkości tylko Farmaceutycznej Mafii.

Dlatego też można było ukryć i ośmieszyć np. witaminę B17/Letril/ „ANRYT” Rybczyńskiego, wiele urządzeń leczniczych Wilchelma Reicha, eteroid Rynowskiego, zioła „ESSIAC”, właściwości lecznicze wody utlenionej, chlorynu Sodu (MMS), Pierścieni Dotta, czy ośmieszać zappery wynalezione przez Dr.Clark, które są największym zagrożeniem dla sztucznie hodowanych mutacji bakteryjnych i wirusowych w tajnych laboratoriach w celu wywoływania pandemii np. ptasiej czy świńskiej grypy. Żadne tajne laboratorium nie jest w stanie wyhodować czy zmutować drobnoustroju, którego prąd zappera by nie zabił.

Skuteczność tego urządzenia można łatwo sprawdzić nawet w warunkach domowych – wystarczy mieć dobry mikroskop laboratoryjny, zwykły szklany spodek, gdzie można namnożyć na pożywce jakąkolwiek bakterię, grzyb czy pleśń, a następnie użyć zappera w celu ich wybicia. Na efekty nie trzeba długo czekać i można je zobaczyć na własne oczy. A opinia lekarza który twierdzi, że używanie zappera daje tyle samo co jedzenie trawy, świadczy o jego niewiedzy i głupocie, gdyż nigdy nie poświęcił chwili czasu żeby to osobiście sprawdzić. Bo jego czas jest zbyt „cenny”, aby poświęcił go na sprawdzenie tego czy zapper tak naprawdę ludziom pomaga. Zamiast tego woli brać udział w tzw. depopulacji.

Ilu jest takich uczciwych badaczy i lekarzy jak np. dr Rybczyński, który w ramach swojego hobby poświęcił wiele lat żeby dowiedzieć się czym jest choroba nowotworowa, poświęcając swoje skromne środki na swoje badania. Większość uznało się za lepszych od innych i stali się panami życia i śmierci nauczywszy się na pamięć uniwersyteckich regułek, nie ponosząc żadnej odpowiedzialności za swoje pomyłki, gdyż chroni ich mafijne prawo wprowadzone przez korporacje farmaceutyczne.

Natomiast same korporacje farmaceutyczne wymyślają coraz to nowsze urządzenia do „leczenia”, które tak naprawdę służą do pomnażania zysków i służą wyłącznie do ogłupiania zastraszonego KLIENTA , który pokornie zaniesie wypłatę w celu wspomożenia biednego i niedoinwestowanego przemysłu medycznego. Podobnie jest z tworzeniem mądrych ksiąg lekarskich i literatury, których tysiące tomów nikt, nawet lekarze nie są w stanie zrozumieć, gdyż dla zagmatwania sprawy tworzy się takie słowa i określenia, by nikt nie wiedział o co chodzi. Bo właśnie na tym polega BIZNES. Im bardziej skomplikowany i nie rozumie go klient, tym bardziej dochodowy.

Mając do tego do dyspozycji odpowiednie narzędzia propagandy typu radia, telewizji czy prasy, można sterować ludźmi tak jak się chce i większość z nich nawet nie będzie sobie z tego zdawała sprawy z tego co się wokół nich dzieje, popierając wszystkie formy działalności Mafii Farmaceutycznej, w tym profilaktyczne szczepienia, mammografię czy chemio i radioterapię, których ukrytym celem nie jest leczenie, a podstępne uśmiercanie naszego systemu immunologicznego.
Tu powstaje pytanie dlaczego niektórzy z pacjentów np. chorych na raka nie umarli po chemioterapii. Odpowiedź jest prosta – bo ich organizm był na tyle silny, że pokonał i toksyczność chemii jak i samej choroby.

Dzięki niezależnemu internetowi, co jest bardzo nie na rekę Elicie Rządzącej (próby wprowadzenia ACTA), wiele z tych tematów zaczyna wypływać na światło dzienne i nie chodzi tu już tylko o samą medycynę, ale także o wiele innych spraw, jak np. darmowej energii, tajnego Rządu i stowarzyszeń typu SKULL and BONES, Grupy Bilderberga i wielu innych satanistyczno-nazistowskich organizacji. Do tego dochodzą także ostatnio nagminnie nagłaśniane tematy UFO i istot, które te organizacje kontrolują, a których celem jest usunięcie ludzi z Ziemi i utworzenie (NWO).

Więc powstaje pytanie czy lepiej iść do lekarza czy w końcu zacząć się leczyć samemu, bo dzisiaj jest trudno odróżnić który lekarz jest prawdziwym medykiem, a który aroganckim idiotą uważającym, że posiada wiedzę lekarską. Zresztą widać to po stanie naszej służby zdrowia, która sama potrzebuje intensywnego leczenia…

Autor: Jan Taratajcio
Źródło: Monitor Polski


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

12 komentarzy

 1. xc1256 31.05.2013 18:59

  Warto się zapoznać także ze zbawiennym działaniem witamy C, nano srebra, czy nano złota. http://nowaziemia.com.pl/viewforum.php?f=2

 2. loc 31.05.2013 20:32

  Zaciekawiły mnie zappery. Jakie jest pewne źródło ich zakupu?

 3. Il 01.06.2013 00:38

  hej,
  a ja jestem Tata Jantajcio, który nie lubi krypt a zwłaszcza kryptoreklam.

 4. matimozg 01.06.2013 09:03

  Dobry artykuł, podpisuje się obiema rękoma.

 5. Libertus 01.06.2013 17:31

  Picie wody srebrnej pomaga zabić 650 rodzajów bakterii i wirusów, podczas gdy zwykły antybiotyk zabija tylko od 6 do 9 rodzajów bakterii i wirusów. Wodę srebrną można robić samemu, ale trzeba mieć do tego sprzęt i przeczytać odpowiednią literaturę, np. o koloidalnym srebrze. Oprócz tego najlepiej jest pić wodę alkaliczną tzw. żywą, bo woda ta doskonale oczyszcza i przepłukuje organizm. Cząsteczki tej wody są kilkanaście razy mniejsze od cząsteczek zwykłej wody i dlatego wchodzą głębiej w organiźmie do komórek. Nieoceniona przy leczeniu raka.

 6. Libertus 01.06.2013 17:44

  Próbując leczyć człowieka powinno się zbadać u niego nastepujące 3 aspekty: stan energetyczny jego ciała, stan fizyczny oraz stan psychiczny. Tylko wtedy gdy te 3 stany są w równowadze mamy człowieka zdrowego. Niestety o czymś takim lekarz nawet nie wie, bo na studiach uczono ich inaczej. Dlatego jeśli zależy nam na utrzymaniu dobrego stanu zdrowia lub wyzdrowieniu, to powinnyśmy zająć się sami własnym zdrowiem. Niestety na dzień dzisiejszy nie ma lekarzy lub uzdrowicieli (lub są rzadkością) którzy byliby w stanie określić jaki jest stan energetyczny, fizyczny i psychiczny. Dlatego gdy coś nam dolega, należałoby zwrócić się: 1.do energoterapeuty który oceni nasz stan energetyczny i go udrożni; 2.do psychologa lub psychoanalityka który pomoże nam rozwiązać przyczyny psychiczne lub emocjonalne choroby; 3.Do dietetyka lub dobrego zielarza który ułoży dla nas odpowiednią dietę, dzięki której nasze ciało fizyczne powróci do zdrowia. Warto wiedzieć iż nawet jeśli zastosujemy samą dietę to może nastapić poprawa, lecz gdy nie rozwiążemy problemu emocjonalnego czy psychicznego ktory spowodował tę chorobę, to wtedy poprawa będzie tylko chwilowa.

 7. donkey 01.06.2013 19:11

  Libertus ty innym nie doradzaj wizyt u energoterapeuty bo tylko biedy ludzie sobie napytają jak ich rogaty zacznie nachodzić.

 8. sedapa 01.06.2013 22:37
 9. goldencja 02.06.2013 11:36

  Najważniejsze ze wszystkiego to dbać o zdrowie mózgu i umysłu. Ciało zawsze leczy się samo w przypadku infekcji, zatruć itp. Wystarczy myśleć zanim się coś zje lub zrobi, wybrać najlepsze jedzenie i najlepszy sposób na wykonanie jakiejś czynności (czytaj najzdrowszy). Leki są potrzebne tylko w skrajnych przypadkach – w bezpośrednich zagrożeniach życia. Farmacja żeruje na głupich, którzy szukają pigułek na wszystko. Łykają prochy na ból głowy (który z reguły jest wynikiem obciążenia emocjonalnego mózgu), na biegunkę (utrudniając organizmowi oczyszczenie się z toksyn), na libido (którym można sterować samodzielnie na poziomie świadomym), na kaszel (gdzie organizm stara się wykorzystać flegmę do izolacji i oczyszczania), na katar (tak samo jak z kaszlem), na senność (która jest z reguły wynikiem nadmiaru toksyn w organizmie), na bezsenność (którą powinien leczyć psycholog) itp. itd.

 10. kornwalia 03.06.2013 17:07

  “jesteś czym co jesz”- przekonałam się o tym ostatnio, okazało się, że gdy przeszłam na dietę bezglutenową i eliminacyjną poczułam się dużo lepiej, pewna żywność mnie m.in. zamula, do tego zrobiłam się bardziej cierpliwa, myślę, że należy się bardziej skupić na alergiach pokarmowych i florze jelitowej, zdrowym szczelnym jelicie i toksynach a i humor się poprawi, w końcu w zdrowym ciele zdrowy duch i oczywiście w miarę możliwości z dala od lekarzy

 11. Wędrowny 12.08.2017 19:08

  Najlepszy skalpel i lek niemal na wszystko jest w nas samych. To zdolność naszego organizmu do samoleczenia i regeneracji poprzez wydalanie z organizmu wszelkich trucizn i umożliwienie mu samoleczenia i regeneracji. Można to uczynić powstrzymując się od jedzenia przez tygodnie. Oczywiście głodówka musi być przeprowadzona w odpowiedni sposób i z pozytywnym nastawieniem i pragnieniem samopoznania…

 12. janpol 13.08.2017 01:29

  Nikt nie zmusza nikogo do “chodzenia do lekarza”. Wystarczy trochę ruchu, unikanie stresu i odpowiednie odżywianie a wizyty w przychodniach, aptekach i szpitalach będą zbędne.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.