Słowa izraelskiego ministra o Palestyńczykach to rasizm

Opublikowano: 22.03.2023 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1817

Wypowiedzi izraelskiego ministra finansów Bezalela Smotricha, zaprzeczające istnieniu narodu palestyńskiego, są prowokacyjne i rasistowskie – stwierdził we wpisie na „Twitterze” we wtorek 21 marca rzecznik irańskiego Ministerstwa Spraw Zagranicznych Nasser Kanani Chafee.

„Rasistowskie i prowokacyjne wypowiedzi syjonistycznego [izraelskiego] ministra dotyczące historycznego prawa narodu palestyńskiego do swojej ziemi są godne potępienia. Takie wypowiedzi wyraźnie pokazują agresywny charakter okupacyjnego reżimu syjonistycznego wobec wszystkich krajów w regionie, w tym Jordanii” — podkreślił Kanani

Przypominamy, że przemawiając na prywatnym wydarzeniu społeczności żydowskiej w Paryżu 19 marca, Smotrich, lider rządzącej koalicyjnej partii Religijny Syjonizm, powiedział, że nie ma narodu palestyńskiego, a za jedynych prawdziwych Palestyńczyków należy uważać tylko Żydów. Informacje o tym jako pierwszy podał izraelski Channel 7.

Źródło: pl.News-Front.info


TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.