Wymowne poparcie Belgradu

Opublikowano: 17.01.2022 | Kategorie: Kultura i sport, Polityka, Publikacje WM, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 652

W geście poparcia dla serbskiego tenisisty Novaka Djokovica wieża w Belgradzie rozbłysła świetlnym napisem „Jesteś naszą dumą”.

Napis w połączeniu z barwami narodowymi jest wyrazem szacunku Serbów dla niezgody ich rodaka – najlepszego tenisisty świata, dla przymusu szczepienia. Sprzeciw, który wykluczył tenisistę z rozgrywek sportowych obnażył ideologiczną postawę instytucji sportowych i władz Australii.

Deportowany 17.01.2022 r. wyrokiem Sądu Federalnego Australii za brak szczepienia, Serb stał się bohaterem narodowym, ale też wzorem niezłomności dla świata sportowego, który przez ostatnie dwa lata dał się bez reszty uwieść „chorobie pieniądza” i zanikowi fair play toczącemu tę dziedzinę od dawna.

Opracowanie: Jola
Źródło: WolneMedia.net


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.