Ukrywana umowa Polski z Ukrainą

Opublikowano: 07.02.2023 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 4629

Po przeczytaniu umowy rządu PiS-u Beaty Szydło z Ukrainą wszystko staje się jasne! Dokument o „współpracy w dziedzinie obronności” mówi nie tylko o militarnym wspieraniu Ukrainy, ale nawet o prowadzeniu operacji psychologicznych (np. dezinformacji wymierzonych w polski naród). Umowa została podpisana w 2016 roku, kiedy trwała już wojna na Ukrainie (kilka lat po zajęciu Krymu przez Rosję i w trakcie wojny domowej w Donbasie), weszła w życie w 2018, a opublikowano w „Monitorze Polskim” w 2019. Zrobiono więc wszystko, aby jak najmniej osób się o niej nie dowiedziało. Zauważono ją dopiero teraz, w 2023 roku, ale i tak media niezbyt głośno o niej piszą.

Autorstwo: Krzysztof Ator Woźniak
Źródło: YouTube.com

31

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Fenix 08.02.2023 08:30

    Chłopie skup się na konkretach, bo słuchanie ciebie staje się uciążliwe. Po nagraniu swojego odcinka odwróć się o monitora i posłuchaj jeszcze raz, może sam wychwycisz i poprawisz swoje niedociągnięcia, to powtarzanie tego samego w kółko?

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.