Wyciekła lista dzieci torturowanych dla adrenochromu

Opublikowano: 24.02.2021 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2479

Temat porywania i znęcania się nad dziećmi, by wydobyć z nich narkotyk o nazwie adrenochrom, który potem jest wykorzystywany przez celebrytów, polityków i miliarderów, powraca co jakiś czas nieśmiało, choć problem jest gigantyczny i zbyt wielu ludzi zamiata go pod dywan. Być może właśnie otrzymaliśmy jeden z najlepszych dowodów na to, że mamy do czynienia z prawdziwym, przerażającym procederem, a nie fake newsem.

Zdemoralizowane elity tego świata, mają przyjmować bardzo silny narkotyk, zwany adrenochromem, ponieważ posiada on między innymi właściwości odmładzające. Można go zdobyć innymi metodami, ale ponoć najwyższą jakością cechuje się substancja uzyskiwana z dzieci, które w czasie tortur, wytwarzają dużo adrenaliny. Adrenochrom jest właśnie produktem metabolicznym adrenaliny.

Pewna osoba z Niemiec, zamówiła w serwisie Amazon pendrive’a, na którym z jakiegoś powodu (może przypadkiem), znalazły się dokumenty potwierdzające, że dochodzi do porwań dzieci, z których potem wydobywa się tę substancję.

Raporty, które znalazły się na tym nośniku danych, zawierają listy z nazwami odpowiednich tajnych ośrodków, osadzonych w nich dziecięcych ofiar, wraz z ich imionami, nazwiskami, datą urodzenia, wiekiem, krajem pochodzenia, grupą krwi, liczbą miesięcy przetrzymywania do tej pory, jakością pobranego adrenochromu wraz z jego dzienną ilością, ryzykiem samobójstwa oraz planowanym „terminem unieszkodliwienia” ofiary. Rzekomo od około 12 roku życia jakość adrenochromu spada, a dziecko staje się bezużyteczne, więc trzeba je „zutylizować”.

Dla wielu uwięzionych dzieci, „data unieszkodliwienia” przypada na rok 2021 lub 2022. Przy założeniu, że dokument jest autentyczny, mamy jasny dowód na terminy planowanych morderstw porwanych. Niektóre z nich zostały uwięzione i poddane torturom, gdy miały zaledwie trzy lub cztery lata.

Informacje na temat szokującej zawartości pendrive’a, zostały przekazane niemieckiemu blogerowi Dirkowi Schäferowi, który należy do alternatywnych mediów i zajmuje się tego typu tematami. Nawet gdyby był to fake news, pozostaje pytanie, kto go tworzy i jaki ma w tym interes?

Naprawdę bardzo podejrzane jest to, że media głównego nurtu tak ignorują tę sprawę lub z definicji, klasyfikują ją jako brednie. W tle jest olbrzymi dramat tysięcy dzieci, poddawanych zbrodniczym działaniom ludzi, których bezkarność oraz nietykalność z racji piastowanych wysokich pozycji w społeczeństwie, pozostawia niewielkie pole manewru każdemu, kto chciałby ten temat nie tylko nagłośnić, ale także zakończyć raz na zawsze tę makabryczną działalność.

Autorstwo: Marcin Kozera
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 22, średnia ocena: 4,55 (max 5)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Dgruzin
Użytkownik
Dgruzin

Ekstraktem pozyskanym w podobny sposób reperują też swą fizyczność obcy zwani przeze mnie badUFO. Jednak porwanych nie torturuje się w potocznym znaczeniu, lecz podaje związek chemiczny powodujący straszny ból. Organizm broniąc się wytwarza związek będący przysmakiem badUFO (odmładzający). Ofiary nie muszą być dziećmi i są w pewnym paraliżu/bezwładzie. Wytrzymują ok 3 miesiące takich katuszy. Jakiś czas temu jedno takie miejsce było w Polsce. Mówił o tym (i jeszcze o straszniejszych rzeczach) Zbyszek Popko (na YT i vimeo ma po ok 1500 filmów). Kto zainteresowany radzę się pospieszyć, ponieważ Zbyszek zaczyna usuwać te straszniejsze filmy i te, które ostro (choć zgodnie z prawdą) traktowały KRK. Może i u nas pora na zmiany na lepsze przez działania pozytywne i pracę nad sobą miast krytykanctwa i negatywizmu. Jakie wibracje wnoszę do wspólnego worka zwanego ludzkością (na ziemi)? Czy złem można pokonać zło? Na jak długo? Dobro … Zaczynamy to łapać czy dalej śpimy będąc oprogramowani?