Wyciekł plan obostrzeń na wakacje i do jesieni

Opublikowano: 10.06.2021 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 679

Krzysztof Ator Woźniak informuje o wycieku planu obostrzeń koronawirusowych. Przeciek najprawdopodobniej został wypuszczony przez rząd, by wybadać reakcje opinii publiczne. Rząd ma je dzisiaj – 10 czerwca – ogłosić na konferencji prasowej. Luzowanie obostrzeń głównie dla zaszczepionych do końca sierpnia będzie zależało od „wyszczepienia narodu”, a nie liczby zakażeń, a potem, gdy zacznie się sezon jesienny, ogłoszą 4 falę i ponowią zaostrzania. Jesienią minie 48 tygodni od początku szczepień, mogą wtedy wystąpić masowe skutki uboczne szczepień zapowiadane przez niektórych naukowców. PiS rozważa 3 warianty, a najgorszy został już przetestowany. Zwraca też uwagę na anomalię statystyczną – coś się mocno nie zgadza.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o